Zdravotní stav Hillary Clintonové se stal jedovatým střelivem pro některá média

562
Print Friendly, PDF & Email
Zdravotní stav Hillary Clintonové se stal jedovatým střelivem pro některá médiaZdroj: www.gq-magazine.co.u
Zdravotní stav Hillary Clintonové se stal jedovatým střelivem pro některá média
Zdroj: www.gq-magazine.co.u

Politická konkurence amerického multi-miliardáře, Donalda Trumpa a v současné chvíli také favoritka na post amerického prezidenta, Hillary Clintonová se svým podlomeným zdravým (jež se naplno projevilo v neděli 11. září, přímo při pietní akci, kdy si lidé připomínali teroristické útoky na USA v roce 2001), stala „mediální hvězdou“ posledních dnů.

Bohužel ale slovní spojení „mediální hvězda“ musíme z části uvést v uvozovkách, protože zatímco střední mediální mainstream se ke křehkému zdraví Hillary Clintonové, staví tak nějak normálně, tak bulvár začíná ze současného špatného, zdravotního stavu, Hillary Clintonové, tvořit jakési „jedovaté střelivo,“ kterým chce Hillary Clintonovou poškodit.

Naprosto flagrantním příkladem nám může být americký bulvární list, National Enquirer, který vešel ve známost například tím, že obvinil současného amerického prezidenta, Baracka Obamu z nevěry. Nebo i tím, že v jednom ze svých čísel, minulý rok, dá se říci pohřbil hollywoodskou filmovou hvězdu, Angelinu Jolie, o níž začal šířit informace, že neváží více, jak čtyřicet kilogramů.

V letošním roce, tak tomuto listu nezbylo pravděpodobně nic jiného, než se obout do zdravotního stavu, momentálně asi mediálně nejvíce viditelné americké ženy, Hillary Clintonové. O ní tento bulvár napsal, že jí schází pouhých šest měsíců života. V dalším vydání, dokonce tento bulvární plátek, začal podrobně rozebírat, všechny „tajnosti,“ které Clintonová, před Spojenými státy a veřejností v souvislosti s vlastním zdravým tají.

Tato „mediální masáž,“ vůči Hillary Clintonové, přitom není ani zdaleka první mediální masáží. Krom bulváru se nemocem Hillary Clintonové věnuje také celá řada tzv. konspiračních teorií, podle kterých současná kandidátka na post americké prezidentky trpí, například epilepsií nebo autismem. Krom těchto nemocí je v těchto teoriích zmíněn i syfilis, kterým se údajně měla nakazit od svého promiskuitního manžela, Billa Clintona.

Zdravotní stav Hillary Clintonové se stal jedovatým střelivem pro některá médiaZdroj: www.eportal.parlamentnilisty.cz
Zdravotní stav Hillary Clintonové se stal jedovatým střelivem pro některá média
Zdroj: www.eportal.parlamentnilisty.cz

Clintonova se ale nestává terčem pouze pro žurnalisty a autory konspiračních teorií, nýbrž i pro karikaturisty. Momentálně tou asi nejvíce zdařilou karikaturou je obrázek od Bena Garrisona na němž je Hillary Clintonová v dost špatném stavu, vyobrazena na nemocničním lužku a napojena na přístroje. Z naší strany, po levé ruce, pak stojí její asistentka, která Hillary Clintonovou krmí. Za Clintonovou se už nachází jen televize, kde je naladěna americká zpravodajská stanice, CNN, která zrovna vysílá o skvělém zdravotním stavu Clintonové.

K současnému špatnému zdravotnímu stavu Hillary Clintonové připomínám, že bývalé americké ministryni zahraničí byl tento pátek (9.9.2016) diagnostikován zápal plic. Volební tým, pohybující se a starající se o kampaň Hillary Clintonové, však její zdravotní stav, přede všemi zatajil.

Vše se projevilo (jak už bylo výše uvedeno) až při pietní akci, v neděli 11. září, kdy si všichni Američané připomínali 15. výročí, pravděpodobně nejhorších teroristických útoků na světě, jejichž cílem se staly Spojené státy. Hillary Clintonové se během této akce udělalo nevolno a proto musela tuto, pro mnohé Američany, natolik slavnostní událost, upustit dříve. Když jí následně byl přistaven její vůz, tak už nebyla schopná do něj nastoupit. Dle záběru se jí podlomili nohy a do vozu jí museli pomáhat její osobní strážci.

Poté co byla Clintonová převezena do bytu své sestry se ještě jednou, krátce objevila na veřejnosti, kdy prohlásila, že už je vše v naprostém pořádku a údajně byla jen dehydratovaná. Konkrétně prohlásila tato slova, cituji:

Cítím se skvěle. Máme dnes v New Yorku překrásné počasí.

Následně nastoupila zpět do svého auta a odjela domů do Westchester County. O jejím zdravotním stavu následujících několik hodin, nikdo nic nevěděl. Až v 17:15 tamějšího času, volební tým Clintonové přiznal, že byl bývalé ministryni zahraničí v pátek diagnostikován zápal plic a momentálně bere antibiotika.

Celý postup volebního týmu Hillary Clintonové, točící se kolem zdravý, následně vyvolal mezi americkými žurnalisty, vlnu nevole. Se značným zaražením se k této události vyjádřil reportér CNN, Brian Stelter, jehož zarazil fakt, že už potvrzená zpráva o špatném zdravotním stavu Hillary Clintonové, se díky mluvčímu volebního týmu Clintonové, nedostala na světlo světa, krátce po jejím předčasném odchodu z pietního shromáždění.

Poznámka redaktora: Nejsem zastáncem ani podporovatelem současných politických názorů Hillary Clintonové, ale jednoznačně si stojím za názorem, že utahovat si, nebo se nějak jinak navážet do špatného zdravotního stavu, jakékoliv osoby je ukázka cynismu a zoufalství.

Zdroj: Eportal

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů