Vladimír Putin vyšle na Ukrajinu vozy s humanitární pomocí. Slova západu: „Rusko plánuje další invazi“

498
Print Friendly, PDF & Email
Humanitární pomoc Ukrajině
Humanitární pomoc Ukrajině
Zdroj: www.lidovky.cz

Už několik dní, se západ ohání varovnými signály, ohledně Putinem, naplánované, humanitární pomoci, jimiž je ruská strana dennodenně zahlcována. Putin se ale těmito varovnými, signály, pod americkou rouškou, strašlivými obavami, nenechal přemluvit a na Ukrajinu, humanitární pomoc stejně pošle.

Samozřejmě, že naši západní sousedé, opět začali přemýšlet nad ruskou nespolehlivostí a nedodržování slibu. Konkrétně tvrdí, že by se pod jménem humanitární pomoci, mohla skrývat první vlna anexe na Ukrajinu, jinak řečeno, druhý „Krym“. V souvislosti s invazí na Ukrajinu, se západ začal zamýšlet nad tím, co by asi mohlo, být cílem, ruské armády, (jen takový dodatek, podle informací, Ukrajinská strana zaznamenala na svých hranicích kolem 45 000 vojáku, které by mohli, podle západu, jen čekat na to, až humanitární pomoc, překročí státní hranice a pak jít vpřed) nicméně vrať mě se zpět na cestu, západ se domnívá, že hlavním cílem Ruska, pokud by došlo k invazi by byl region Donbas. Tento region je známí, především svojí bohatou zásobou na břidlicový plyn, který by pro USA znamenal definitivní zlom. Celá tato akce, která se rozjela, je podle ruské strany, organizována pod vlajkou červeného kříže, toto prohlášení, vydal konkrétně ruský Kreml. S plánem, ruské, humanitární pomoci, souhlasil, docela překvapivě i Barack Obama, spolu s nynějším prezidentem Ukrajiny, Petrem Porošenkem, který se akorát zmínil, že by bylo třeba, aby celý tento program byl organizován pod štítkem, červeného kříže. Totéž, ale i se značným odporem, vůči této akci namítlo i NATO, které si současně, opět pod vlivem USA, začalo vytvářet své teorie ohledně ruské anexe. Něco ve stylu,“ anexe pod vlajkou červeného kříže“.

Celou tuto povídačku, ještě více, stupidně rozmázl, generální tajemník, NATO, když řekl a teď cituji:

Vidíme, jak Rusko vypracovává tuhle povídačku a tuto záminku pro takovouto operaci pod pláštíkem humanitární operace, a vidíme soustřeďování vojsk, kterých by mohlo být použito k vedení takovýchto ilegálních vojenských operací na Ukrajině.“

Naštěstí je snad Rusko, rozumnější než dětínský západ a v případě nějakých válečných plánů, by s tím šli na světlo.

Zdroj: New World Order Oppositions

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů