Vladimir Putin varoval žurnalisty před další válkou

644
Print Friendly, PDF & Email
Vladimir Putin varoval žurnalisty před další válkouZdroj: www.emaze.com
Vladimir Putin varoval žurnalisty před další válkou
Zdroj: www.emaze.com

Tento článek, potažmo zpráva je sice staršího data, ale vkládám vám ho sem, schválně kvůli tomu, abyste si uvědomili, že informace jimiž se snažím, den co den zásobovat tento web si jen tak a odnikud necucám z prstu.


Ruský prezident, Vladimir Putin se 17. června, letošního roku po ukončení mezinárodního ekonomického fóra, které se konalo v jednom z ruských měst, Petrohradu sešel se zástupci jednotlivých medií, středního proudu, či chcete-li tak se zástupci oficiálních medií.

Na této schůzce ruský prezident, dal všem žurnalistům jasně najevo, že svět aktuálně kráčí cestou na jejímž konci by nás mohla čekat další, v pořadí již třetí světová a pro lidstvo možná i poslední válka.

Vladimir Putin v rámci této schůzky s novináři samotným žurnalistům vyčetl, že bez jakéhokoliv uvažování slepě papouškují „báchorky“ a dezinformace, které jsou jim ze Západu, tedy ze Spojených států v rámci budování raketových základen ve východní Evropě, vykládány.

Prezident novináře také informoval o tom, že dle předpokladů Ruské federace, budou Spojené státy v horizontu několika let schopny zvýšit dosah svých systému až na rekordních 1 000 km. Tímto krokem se ruský jaderný potenciál dostane do značného ohrožení a bude narušená rovnováha mezi Ruskou federací a Spojenými státy.

Ve své řeči k novinářům Putin, žurnalistům také vyčetl, že jsou líní zjišťovat si informace a místo toho tak raději, produkují americkou propagandu, která se může stát záminkou a urychlovačem pro nejspíše poslední jadernou konfrontaci na tomto světě.

Některá slova Vladimira Putina, jež zazněla i v níže přiloženém videu, vám nyní odcituji:

Víme rok po roce, co se stane, a oni vědí, že to víme. Pouze vám vypráví báchorky, a vy je baštíte, a šíříte je mezi občany svých zemí. Vy necítíte blížící se nebezpečí – a to mne znepokojuje. Jak je možné, že nechápete, že svět je tlačen nevratným směrem? Zatímco předstírají, že se nic neděje. Nevím, jak vám to už říct, aby vám to došlo.

Zdroj: Zvědavec

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů