Vladimír Putin na summitu G20: „Islámský stát krom jiných zemí, sponozorují i některé země G20“

688
Print Friendly, PDF & Email
Vladimír Putin na summitu G20: „Islámský stát krom jiných zemí, sponozorují i některé země G20“
Vladimír Putin na summitu G20: „Islámský stát krom jiných zemí, sponozorují i některé země G20“
Zdroj: svenska.yle.fi
                 
                 
                 

Těsně po opětovných teroristických útocích islámského státu v Paříži, při nichž padlo více jak 130 lidí a dalších 352 jich bylo zraněno z toho 99 lidí je stále v kritickém stavu se sešli předáci 20 nejvlivnějších států a velmocí světa na tzv. summitu G20. Nepochybně proto, aby zde probrali současný globální terorismus, jehož největším šiřitelem je v současné chvíli, radikální islámská teroristická organizace, Islámský stát, která krom již dvou útoků ve Francii, bojuje také proti současnému syrskému režimu a muži, který stojí v čele, syrskému prezidentovi, Bašaru Assadovi. Nutno také zmínit, že Islámský stát krom svých útoků je v současné chvíli také sám pod útokem a to hned ze dvou stran – jednou je aktuálně vyplašená Francie (ve které dle slov ISIL nebude klid do té doby, dokud bude bombardování na ISIL pokračovat), a druhou je velice silné Rusko, které v Sýrii, co se bombardování pozic ISIL týká, předvádí neuvěřitelné výkony.

A právě Rusku, konkrétně ruskému prezidentovy, Vladimíru Putinovi patřilo hlavní slovo na již zmíněném summitu 20 nejvlivnějších, potažmo ekonomicky nejvyspělejších zemí (velmocí) světa. Během konání summitu se totiž Vladimír Putin na konferenci s novináři v souvislosti s nynějším terorismem, jež je předváděn Islámským státem, zaměřil na financování této teroristické organizace do něhož je podle Putinových zapojeno, krom vnějších států G20, také několik členů samotného, ekonomicky, velice silného spolku G20.

Putinova slova na konferenci s novináři, vztahující se k financování Islámského státu, členskými státy G20 si dovolím odcitovat:

(Toto Putin řekl novinářům)

Poskytl jsem příklady založené na našich datech o financování různých jednotek Islamistického státu soukromými osobami. Tyto peníze, jak jsme zjistili, pochází ze 40 zemí a jsou mezi nimi i členové G20. Ukázal jsem svým kolegům fotky pořízené z kosmu a z letadel, které jasně ukazují rozsah ilegálního obchodu s ropou a s ropnými produkty.

Kolonu cisteren táhnoucí se desítky kilometrů tak, že i z výšky 4 000 až 5 000 metrů se táhne až za horizont,

Zdroj: New World Order Opposotions

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů