Venezuela je bez vysílání CNN. Televize údajně šíří falešné zprávy

693
Print Friendly, PDF & Email
Venezuela je bez vysílání CNN. Televize údajně šíří falešné zprávy
Venezuela je bez vysílání CNN. Televize údajně šíří falešné zprávy

Zdroj: Vlastní

Americká zpravodajská televizní společnost CNN, která svým vysíláním oslovuje diváky po celém světě, aktuálně čelí venezuelskému obvinění z šíření falešných zpráv. Americkou televizní společnost z šíření falešných zpráv, obvinila venezuelská Národní komise pro telekomunikace, která se včerejším dnem, rozhodla vysílání CNN pozastavit. Informaci o pozastaveném televizním vysílání CNN ve Venezuele, přinesla ruská zpravodajská agentura Sputnik.

Ta ve svém článku, ohledně pozastavení vysílání CNN, cituje prohlášení jednoho ze zástupců komise, jenž k případu uvedl, cituji:

Komise nařídila jako preventivní opatření pozastavení vysílání a okamžité vypnutí zpravodajského kanálu CNN en espanol na celém národním území.

Celé opatření, které venezuelská Národní komise, vůči vysílání CNN podnikla, má za cíl zajistit tamějším občanům život v bezpečí, míru a důvěře.

K zásahu venezuelské Národní komise proti vysílání CNN se vyjádřila i místní, tedy venezuelská vláda, která o vysílání CNN uvedla, cituji:

Obsah vysílání CNN je přímým útokem na mír a demokratickou stabilitu našeho venezuelského národa, vytváří ovzduší netolerance.

Závěrem nutno poznamenat, že problémy mezi venezuelskou vládou a americkou televizí CNN započaly již v srpnu, roku 2015. Tehdy vláda Venezuely prohlásila, že chystá zahájit vyšetřování činnosti televize CNN en espanol, a obvinila ji z rozněcování násilí prostřednictvím vysílání falešných zpráv, například o násilí v zemi.

Zdroj: Sputniknews

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů