Velká Británie už nesmí přijmout další uprchlíky! Hrozí její přelidnění

912
Print Friendly, PDF & Email
Velká Británie už nesmí přijmout další uprchlíky! Hrozí její přelidnění
Velká Británie už nesmí přijmout další uprchlíky! Hrozí její přelidnění
Zdroj:ukmap.facts.co

Zatímco naše, česká vláda, společně s vládou v Německu a mnoha dalšími vládami v Evropě, uprchlíky z Blízkého východu a Afriky vřele přijímá, z důvodů úbytku původního obyvatelstva, tak Velká Británie se potýká přesně s opačným problémem!

Podle zjištění národního statistického úřadu ONS, britská populace velmi rychle roste, a to dokonce tak rychle, že pokud bude nynější britská vláda přijímat další uprchlíky, tak se dle odhadů odborníků může velice snadno stát, že v roce 2040 bude ve Velké Británii, místo nynějších 64,6 milionů obyvatel, žít najednou 74,3 milionů lidí, což je nárůst skoro o 10 milionů lidí. Jen pro zajímavost: V současné době žije v centru Velké Británie, v Londýně něco kolem osmi a půl milionů lidí, což je o 1,5 milionů méně, než by zde mělo žít v roce 2040.

Více informací o celé „věci“ přináší britský deník, The Express. Ten konkrétně poukazuje na důsledky, které vzniknou ze stále se zvyšujícího počtu britských obyvatel a také z činnosti dnešní, britské vlády, která bez nějakých větších starostí, dále přijímá uprchlíky z Afriky a Blízkého východu. Podle tvrzení deníku se bude britská infrastruktura, společně s veřejnými službami, potýkat s obrovskými problémy, neboť na takovýto nápor lidí, nikdo v Británii, prostě nebyl zvyklí. Dalším velkým problémem bude dle deníku, prostor pro novostavby, přesněji řečeno počet volných zelených ploch, které pomalu ale jistě v Británii mizí. Pokud bychom se podívali do statistik, tak jen za letošní, uplynulý rok, „vyrostlo“ v celé Británii, kolem 160 000 nových domů. Jenomže počet obyvatel v Británii se zvedl téměř o půl milionů. Dle deníku, tak žije mnoho tisíc přistěhovalců v nevyhovujících podmínkách.

A u britských, infrastrukturních problémů ještě zůstaneme! Zahrnuje se totiž do nich i následující fakt na který poukazuje, již několikrát zmíněný, britský deník, Express podle něhož během 20ti let se hranice odchodů do důchodu v Británii, zvýší ze současných 65 na 68 let. Zároveň také ale upozorňuje, že většina migrantů ať už do britské či jakékoliv jiné ekonomiky, nic nepřispívá.

V deníku pak v souvislosti s infrastrukturními, nebo lépe řečeno spíše ekonomickými problémy stojí tato slova, cituji:

Někteří nepracují, a přesto mají v rámci pravidel Evropské unie možnost žádat o sociální dávky. Mnozí s sebou přivádějí další rodinné příslušníky, a i když zemi opustí, na jejich děti musejí britští daňoví poplatníci i nadále přispívat. Je očividné, že vláda se nedokáže s takto nadměrným nárůstem obyvatelstva vyrovnat. Premiér David Cameron sliboval migraci v řádech desítek tisíc ročně, což byl hloupý a nesplnitelný slib. Cameron musel dobře vědět, že neexistuje žádný způsob, jak migraci v rámci EU snížit. Nejprve by musel o změně pravidel přesvědčit ostatní členské státy, nebo zemi vyvést z EU. Ani jedno, ani druhé však není pravděpodobné.

A k předpovědím, Národního statistického úřadu, včetně infrastrukturních problémům se vyjádřil také šéf euro-skeptické strany, UKIP, Nigel Farage, který konkrétně řekl, cituji:

Přivítali jsme všechny migranty s otevřenou náručí, ale naše populace roste s rychlostí, jakou jsme si nedokázali představit. Kapacita našich škol, silnic, nemocnic, bydlení a infrastruktury dosáhla své horní meze. Tlak na místní služby v mém volebním obvodu je už nyní obrovský a situace se bude ještě dále zhoršovat. ONS ve své prognóze počítá, že od roku 2020 bude do země přicházet jen 185 000 lidí. Takový údaj se mi ovšem zdá vzhledem ke 330 000 příchozím v uplynulém roce až příliš optimistický. A to je ještě třeba vzít v úvahu rozhodnutí Davida Camerona, Angely Merkelové a celé Evropské unie otevřít své hranice Turecku s jeho 75 miliony obyvatel.

V závěru také dodal, že pokud Velká Británie, zůstane členem Evropské unie, tak se růst populace v Británii, nezastaví.

Jeho slova jsou zde, cituji:

Pokud chceme toto číslo udržet v rozumných mezích, nemůžeme nadále zůstat v EU. V diskusích před referendem o budoucnosti Velké Británie uvnitř Evropské unie očekávám, že se budou zastánci setrvání ohánět růstem HDP. Ovšem kvalita života a blahobytu lidí se nedá měřit jenom ekonomickými čísly. Zkrátka a dobře, jestli chceme mít pod kontrolou migraci a dosáhnout udržitelného růstu populace, jenž bude moci naše infrastruktura zvládnout, musíme v nadcházejícím referendu hlasovat pro vystoupení z Evropské unie. Pro všechny z nás, kteří jsme astronomickými čísly spojenými s přistěhovalectvím a růstem populace znepokojeni, představuje referendum o EU velkou šanci, jak vrátit do naší politiky zdravý rozum a získat kontrolu nad hranicemi Velké Británie.

Zdroj: Eportál

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů