V Německu málem ožil Hitler! Tak velice podobný nadpis četli i lidé v Německu

734
Print Friendly, PDF & Email
V Německu málem ožil Hitler! Tak velice podobný nadpis četli i lidé v NěmeckuZdroj: www.dailystormer.com
V Německu málem ožil Hitler! Tak velice podobný nadpis četli i lidé v Německu
Zdroj: www.dailystormer.com

Málem to vypadalo, že se v Německu opět schyluje ke krvelačnému fašismu, jehož šéfem byl Adolf Hitler, který se podle uznávaného německého deníku, „Der Tagesspiegel,“ po více jak 70 letecg vrátil zpět do Německa, aby zde dal vše zpět do kupy. Nakonec se ukázalo, že nejde ani tak o realitu, jakožto o mediální upoutávku na nový satarický film.

Němečtí občané, kteří čtou tamější deník, nesoucí jméno „Der Tagesspiegel“ byli při pohledu na první stránku deníku, nejspíše mírně v šoku, když na ní, zmerčili vyobrazeného Hitlera (samozřejmě převlečenou osobu) s popiskem „Vrátil se“ a pod celou fotkou poněkud obsáhlí článek s nadpisem „Uprchlická krize, případ pro šéfa“.

Jak se ale nakonec ukázalo, tak se žádný opravdový šéf v podobě Hitlera ze záhrobí, nikdy nevrátil, možná tak na filmová plátna. Deník, „Der Tagesspiegel“ tím šéfem, totiž myslel člověka, jež má na starost kompletně kanceláře německé kancléřky, Angely Merkelové, od níž dostal za úkol koordinovat práci spolkové vlády s jednotlivými spolkovými zeměmi.

Máme-li si pak zmínit o člověku, který byl na úvodní stránce německého deníku, vyobrazen za německého vůdce, Hitlera, pak je třeba říci, že šlo pouze (znovu uvádím) o převlečeného muže, který měl upoutat na nový satirický film, jehož zaměřením bude právě návrat Hitlera po 70 letech do dnešní, moderní doby, kdy je Německo jako bývalé Hitlerovo území, plné cizinců.

To, že se jedná pouze o upoutávku na nový film bylo však na úvodní stránce, uvedeno jen malým, ne příliš výrazným písmem.

Za tento incident, kvůli kterému mohl vzniknout a bezpochyby možná také vznikl obrázek, že se po 70 letech od jeho úmrtí, uprchlické krize ujme německý šéf v podobě Hitlera se redakce německého deníku, „Der Tagesspiegel,“ později omluvila se slovy, cituji:

Prosíme o prominutí za nevkusné spojení textu a obrazu.

V Německu málem ožil Hitler! Tak velice podobný nadpis četli i lidé v NěmeckuZdroj: www.freeglobe.parlamentnilisty.cz/
V Německu málem ožil Hitler! Tak velice podobný nadpis četli i lidé v Německu
Zdroj: www.freeglobe.parlamentnilisty.cz/

Zdroj: Freeglobe

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů