V Itálii byli zatčeni dva pákistánští migranti za znásilnění chlapce

714
Print Friendly, PDF & Email
V Itálii byli zatčeni dva pákistánští migranti za znásilnění chlapce
Zdroj: www.gorod.lv

Italská policie tento týden zatkla dva pákistánské uprchlíky, kteří v italském městě Brindisi, konkrétně na místním vlakovém nádraží, během čekání na vlak, znásilnili mladého chlapce. Na zprávu upozornil italský zpravodajský deník Il Messaggero.

Ten uvádí, že italská policie v průběhu tohoto týdne identifikovala dva Pákistance – 29letého Raba Nawaza a 28letého Alia Imrama, které následně i obvinila ze sexuálního útoku proti mladému chlapci, jež akorát stál na vlakovém nádraží.

Celý incident, dle výpovědi samotného chlapce, započal ve chvíli, kdy se k němu oba výše zmínění muži přiblížili a on se snažil opustit vlakovou stanici. To se mu povedlo jen částečně, neboť muži ho dohnali a zatlačili do boční uličky, kde po jeho marné snaze, bránit se, i tak došlo k jeho znásilnění. Chlapec, jehož věk a jméno tamější policie neuvedla, byl podle dostupných informací, kvůli zraněním, která mu byla v průběhu znásilnění způsobena, následně převezen do nedaleké nemocnice.

Samotní pachatelé z místa činu, ihned po znásilnění utekli. Policie, která byla samotným znásilněným chlapcem následně přivolána je pak dopadla v nedaleko stojícím autě.

V souvislosti s tímto útokem by bylo vhodné doplnit, že v poslední době se jedná už o druhý incident, který měli v Itálii na svědomí uprchlíci. Je tomu totiž jen několik týdnu od doby, kdy se jednomu nigerijskému prodejci drog – Innocentovi Oseghalovi, podařilo vylákat z drogového centra teprve osmnáctiletou, drogově závislou dívku – Pamelu Mastropietrovou.

Co se bezprostředně po jejím vylákání ven stalo, není dosud jasné, nicméně dívčino tělo bylo později nalezeno, rozřezané v kufrech nedaleko silnice.

Zdroj: Il Messaggero

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů