„V Evropě je nás už více jak 4 000,“ tvrdí bojovník Islámského státu

475
Print Friendly, PDF & Email
„V Evropě je nás už více jak 4 000,“ tvrdí bojovník Islámského státuZdroj: www.svobodnenoviny.eu
„V Evropě je nás už více jak 4 000,“ tvrdí bojovník Islámského státu
Zdroj: www.svobodnenoviny.eu

Islámskému státu se za dobu trvání uprchlické krize, podařilo do Evropy propašovat více jak 4 000 svých bojovníků. Takováto slova, teprve nedávno zveřejnil jeden z islámských bojovníků, který se údajně usídlil v Turecku a následně začala převoz do Evropy, zajišťovat i svým „kolegům“.

Všechny tyto převozy, muslimských teroristů, prý probíhali v malých skupinkách, kdy bojovníci islámského státu, pocházející převážně z tureckých měst jako je Izmir a Mersin byli převlečeni za uprchlíky a dle slov bojovníka, pluli na nákladních lodích, společně s dalšími uprchlíky. Jakmi-le se pak ocitli v Evropě, tak jejich podstatná část mířila do západních zemí.

Vůbec nejvíce muslimských teroristů, ale dle slov samotného islámského bojovníka, míří prý do Itálie, kde mají v úmyslu páchat teroristické útoky. Bojovník ale dodává, že i přes hlavní centrům teroristických útoků, kterým bude Itálie se tyto útoky, nevyhnou ani dalším zemím. Bojovník konkrétně dal najevo, že chtějí provádět útoky v rámci Evropy, z čehož podstatná většina bude směřovat do Itálie. A důvod proč zrovna do Itálie?

Nutno podotknout, že na rozdíl třeba od takové Velké Británie, která zavádí razantní opatření proti přistěhovalcům a uprchlíkům, nebo Maďarsko, které staví na hranicích se Srbskem plot, rovněž proti uprchlíkům je Itálie uprchlíkům, potažmo muslimských teroristům, volně přístupná. Situace v Itálii je dokonce tak vyhrocená, že Muslimové páchají a pronásledují takřka všechny katolíky, žijící v této zemi. Důkazem pro toto tvrzení nám může být, hned několik případů, které se v minulosti odehráli.

Ten první případ je z listopadu, minulého roku, kdy muslimové plivali na konzervativní katolíky, kteří protestovali proti islámu a dokonce si museli vyslechnout i hesla tipu, cituji

Dobrý křesťan je setnutý křesťan.

A jedno heslo bylo směřováno i na papeže, kam muslimové vzkázali, opět cituji:

Smrt papeži!

Ten samý měsíc se ale v Itálii, odehráli i další dva případy s muslimy. Jednou to byli tisícové protesty Italů proti muslimům, při nichž došlo k šarvátkám jak s policií, tak i se samotnými muslimy. A podruhé to byl útok na modlícího se muže, před Pannou Marií. Tomuto muži, kterému údajně jen pár dnů, nazpět zemřela žena, náctiletí muslimové, roztrhli fotku jeho ženy, přičemž po té dokonce, rozbili a následně se i vymočili na sošku Panny Marie.

Zdroj: Svobodné noviny

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů