Uprchlíci, coby zbraň s masovým účinkem, aneb myšlenky Philipa Breedliho

526
Print Friendly, PDF & Email
Uprchlíci, coby zbraň s masovým účinkem, aneb myšlenky Philipa BreedlihoZdroj: www.zpravy.aktualne.cz
Uprchlíci, coby zbraň s masovým účinkem, aneb myšlenky Philipa Breedliho
Zdroj: www.zpravy.aktualne.cz

Přihlédneme-li k budoucím, konečným následkům ze současné uprchlické krize pro Evropu, pak musíme uznat, že se nejvyšší americký generál pro Evropu, Philip Bredlove se svým označením uprchlíků v prohlášení, docela trefil.

Běžence totiž během vládního jednání, před americkými zákonodárci označil za zbraň s hromadnými následky. Tu prý dle jeho slov ovládá, například radikální teroristická organizace, Islámský stát, či extrémní levice, nebo sluníčkáři, ale hlavně v současné době v Sýrii vojensky, velice aktivní Rusko. Právě Rusko je se svými vojenskými zákroky v Sýrii dle slov Bredloveho, hlavním viníkem toho, čeho dnes musí být celá Evropa svědkem. Nekonečného přílivu uprchlíků, který se Evropě může stát a nejspíše i stane, z ekonomické stránky osudným.

Přitom ale je to právě Rusko, které se snaží svými vojenskými zákroky v Sýrii, proti teroristickým organizacím a protivládním vzbouřencům, bezmocnou Evropu vytáhnout ze šlamastiky. Jenom díky Rusku a jejich vojenským zásahům mohlo v Sýrii vzniknout příměří a hlavní proud Syřanů, valící se do Evropy, tak z velké části opadnul. Aktuální situace je tedy taková, že do Evropy se vedle Afričanů, valí také Afghánci a Iráčané, což jsou imigranti ze zemí, kde aktuálně operují USA.

Důvodem pro takto silná slova ze strany nejvyššího amerického generála, Philipa Breedloveho na adresu Ruské federace může být, vojenská konkurence Ruska pro Spojené státy, které tuto konkurenci považují za hrozbu pro USA.

Nemůže býti totiž tajností, že Rusko během posledních několika let začalo po vojenské stránce, dosti šlapat Spojeným státům po patách. Konec konců americké ministerstvo obrany, Pentagon, samo přiznalo fakt, že ruské stíhačky jsou už teď lepší, než ty americké. A Spojené státy se dne, kdy je Rusko po vojenské stránce definitivně předežene, velice bojí a nechtějí na tento den ani pomyslet.

V závěru svého jednání pro ještě větší očernění Ruska, Breedlove dodal, že Rusko, Islámský stát a jiní záškodníci, ovládající uprchlíky, infiltrují „zcela jasně a na denní bázi“ do Evropy teroristy, džihádisty a zločince. Podle generála může masový příliv imigrantů do Evropy, na evropském kontinentě vyústit v násilí.

Zdroj: Eurábia

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů