Ukrajina pod palbou: hrozí rozbombardování města Pjervomajsk

573
Print Friendly, PDF & Email
Ukrajina pod palbou: hrozí rozbombardování města PjervomajskZdroj: www.nwoo.org
Ukrajina pod palbou: hrozí rozbombardování města Pjervomajsk
Zdroj: www.nwoo.org

„Dáváme vám, přesně 72 hodin na vyklizení celého města Pjervomajsk, pak bude zničeno.“  Tato slova se začala šířit po sociálních sítích a jiných mediích, doslova rychlostí blesku. Konkrétně tuto informaci vypustil na světlo jeden Rusko-turský vojenský dobrovolník. Podle nejnovějších zpráv jsou posledními pokyny, opustit definitivně město.

Informaci, že by město mělo být skutečně zničeno, potvrdili i ukrajinské vojenské síly, které obyvatele vyzvaly, aby své domovi opustili z humanitních důvodů (aby nedošlo k zabití civilistů). S těmito slovy, přišel novinář a vojenský expert, Aleksandr Žilin, který ale také řekl, cituji:

 Je to jistý druh psychologického působení, aby lidé opustili území. Buď utíkejte do Ruska, nebo vás zničíme.

Rovněž také řekl, že toto město, které se nyní nachází na pokraji „své smrti,“ chce bombardovat severoatlantická aliance, která v poli už zaujala bojové linie a půjde hlavě po infrastruktuře města. A proč hlavě po infrastruktuře? No na to je přeci jednoduchá odpověď: Jen si vzpomeňte na to , kdo vede OSN a hned dospějete k závěru. Je to naprosto jasné: USA si chtějí stůj co stůj, vyšlapat svou cestičku k Ruské federaci a s ní rozpoutat jeden ohromný a v našem životě možná už i poslední válečný konflikt. Je totiž dosti známo, že pokud dojde k válce, tak to nebude válka tipu: voják proti vojákovi, nebo tank proti tanku, ale jaderná puma, proti jaderné pumě!

Zdá se, že máme opět velice razantně, nakročeno ke 3. světové válce, kde hlavním provokatérem je náš, podle mnoha, „milovaný“ západ,  konkrétně je nanejvýš pravděpodobné, že celou tuto akci má na svědomí Joseph Biden, který byl před nějakou dobou na návštěvě v Kyjevě. A z toho, co se teď děje a co jsem už od západu zažili, hrají všechna fakta proti němu. A to sice, že v Kyjevě byl je za tím ůčelem, aby rozdal patřičné příkazy a všechny tyto operace, zahájil.

Celý článek nám uzavře, sám novinář, Aleksandr Žilin, který dodal patřičné informace (okomentoval), pod tuto, zprva ne příliš důvěřivou zprávu.

Cituji:

Mluvit o humálnosti, je vrchol cynismu. Cílem USA je přece válka, válka jako nástroj destrukce státu a všech jeho složek, aby byla celá oblast přivedena do totálního rozkladu, a pak bylo možné najímat ozbrojené oddíly k boji s Ruskem.

Zdroj: New World Order Oppositions

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů