Syrští povstalci mučí a křižují Asadovi příznivce

547
Print Friendly, PDF & Email
Syrští povstalci mučí a křižují Asadovi příznivceZdroj: www.vlajky-statu.cz
Syrští povstalci mučí a křižují Asadovi příznivce
Zdroj: www.vlajky-statu.cz

Syrští povstalci, jež nemají příliš v lásce, svého vůdce, Asada se rozhodli dát tuto skutečnost, patřičně najevo a na kruhovém náměstí ve střední části Sýrie, ve městě Raqqa (našel jsem na Wikipedii), ukřižovali své odpůrce. Na zavražděné pak dopsali nápisy, že byli zabiti, díky útokům které spáchali na bojovníky Al-kidy a současně vedly válku proti muslimům.

Podle informací, se míra brutality, syrských povstalců, vůči jejich odpůrcům stále stupňuje a ukazuje tak na dlouhotrvající diktátorství, které Asad v této zemi, již dlouhou dobu praktikuje a přivádí tak islamistické povstalce do nebezpečné situace. V souvislosti s terorem se řada syrských křesťanů, původně u skupiny povstalců, přemisťuje na asadovu stranu. Jenže je tu další háček, s tím jak dochází k tomuto přesunu, tak nejenom, že dochází ke střetnutí mezi islamisty a jejich odpůrci (syrskými křesťany), ale islamisté dokonce začali útočit na celé křesťanské vesnice, spolu s městy. Počet zavražděných se odhaduje v několika desítkách.

Co je ale největší problém je fakt, že syrský diktátor, vůli němuž se všechny tyto bojo rozhořeli, je podporován ze strany Ruské federace, zatímco syrští odpůrci jsou podporovány ze západu, USA a Evropy. Není ani tajností, že v syrských řadách, jež odporují režimu Asada, bojují stovky muslimů z Německa, Rakouska, Francie, České republiky a dalších evropských zemí. Rovněž nesmí být ani tajností fakt, že se v českých mešitách organizují finanční sbírky na podporu těchto syrských protestů, proti Asadovy a to nejspíše se souhlasem českých tajných služeb. Pokud to tak je. Co potom islamisté nabízejí jako odměnu?

Zdroj: Eurabia

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů