Spojené státy s Korejskou republikou plánovaly bojové činnosti proti KLDR

524
Print Friendly, PDF & Email
Spojené státy s Korejskou republikou plánovaly bojové činnosti proti KLDR
Zdroj: www.info.cz

Ministerstvo obrany Korejské republiky ve spolupráci s ministerstvem obrany Spojených států s velkou pravděpodobností plánovalo společné vojenské akce namířené proti Korejské lidově demokratické republice, přesněji proti korejskému hlavnímu městu Pchjongjangu. Skutečnost odhalili korejští hackeři, kterým se podařilo, dostat se do počítačů ministerstva obrany Korejské republiky.

Celou informaci pak na světlo světa „vytáhla“ až korejská televizní stanice KBS, která o výše zmíněném zjištění informovala prostřednictvím svého webu. Na něm redakce KBS konkrétně píše, že hackerům z Korejské lidově demokratické republiky se skrze počítače na korejském ministerstvu obrany, podařilo dostat až k tajným informacím o operativním plánu s číslem 5027.

Informace o uvedeném operativním plánu se řadí do kategorie tzv. prvního stupně a později se jemu v jednom ze svých článků na svém webu, věnovala i redakce ruského zpravodajského portálu Sputniknews.com. Ta uvedla, že operativní plán je popisem součinnosti Korejské republiky a Spojených států amerických za situace, že budou započaty plnohodnotné bojové činnosti na Korejském poloostrově.

Zdroj: KBS

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů