Spojené státy neuznají syrské volby

523
Print Friendly, PDF & Email
Spojené státy neuznají syrské volby
Spojené státy neuznají syrské volby
Zdroj: www.http://cdn.thefiscaltimes.com

Syrské parlamentní volby, které se konaly 13. dubna, pravděpodobně nebudou ze strany Spojených států, uznány. Západ totiž tvrdí, že do té doby, dokud je v Sýrii u moci režim, současného syrského prezidenta, Bašara Asada, který volby organizuje, tak výsledky voleb nemohou a nejsou prý svobodné a demokratické.

Krom toho jsou Spojené státy také pevně přesvědčeny, že současný vládní režim Bašara Asada i nadále likviduje své občany a dle tvrzení některých amerických představitelů se dokonce někteří Syřané bojí vrátit zpět do své vlasti, kvůli možnému zavraždění.

Informaci o neuznaných volbách ze strany Spojených států, potvrdil před několika dny mluvčí ministerstva zahraničí pro USA, John Kirby.

Ten na veřejnost, vyšel konkrétně s těmito slovy, cituji:

Mnohé miliony Syřanů se zatím nacházejí mimo svou vlast a nemají možnost se těchto voleb zúčastnit.

Co se týká syrských parlamentních voleb, tak Spojené státy, si celkem razantně stojí za názorem, že skutečný, demokratický výsledek těchto voleb je možný zajistit jen při politických rozhovorech v Ženevě.

Zároveň nesmíme zapomenout uvést, že Spojené státy mají plné právo nesouhlasit s legitimitu voleb v Sýrii. Stejně tak mají právo nesouhlasit i s dalšími osvobozujícími akcemi, jež činí syrská armáda se svými spojenci v oblasti Aleppa.

Zdroj: Hlavné správy

4/5 - (1 vote)

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů