Sexuální útoky zaznamenány také v ruském Murmansku

646
Print Friendly, PDF & Email
2303-1-f
Sexuální útoky zaznamenány také v ruském Murmansku
Zdroj: www.blancdownloadgear5ms.cf

Po sexuálních útocích, které se odehrály v německém Kolíně nad Rýnem se pravděpodobně všechno přesouvá do Ruska. Konkrétně do jednoho z tamějších ruských měst, Muramansku, kde v místním nočním klubu,“Gandvik“ skupina zhruba 51 uprchlíkiů, začala obtěžovat několik dívek.

Uprchlíci si pravděpodobně neuvědomili, že již nejsou v členském státu Evropské unie. A že v Rusku, oproti státům Evropské unie je tolernace uprchlíků na výrazně nižší úrovni. Tomu také odpovídá rychlost  zásahu místní policie, která na místě zakročila ještě dříve, než si skupina uprchlíků stačila s dívkami lépe užít.

Podle současných informací navíc tento incident ze strany výše uvedené, migrantské skupiny, pravděpodobně neni prvním takovýmto incidentem. Už v minulosti totiž řada médií informovala o tom, že Norsko (kam tato skupina přišla z Ruska) za špatné chování, deportovalo ze své země zhruba 50 členou migrantskou skupinu, zpět do Ruska.

O tom, že v Murmansku nemají s uprchlíky příliš slitování, vypovídají i komentáře místních na sociálních sítích, kde v některých případech dokonce stojí, že pokud by na celé místo nedorazila policie –  s uprhlíky by to dopadlo opravdu velice špatně. Nejenom, že obtěžované dívky měli u sebe i své milované (své muže), kteří je začali samozřejmě začali bránit. Ale navíc Rusové mají tu kladnou, v případě uprchlíků, spíše špatnou vlastnost, že jakmile se něco děje, tak zpravidla všichni stojí při sobě.

Ozývají se ale také hlasy, které tvrdí, že policejní zásah na místě, nebyl příliš adekvátní, vzehledem k tomu, že nikdo z uprchlíků nezůstal bez nějakých následků. Dle informací 18 migrantů skončilo v nemocnici a dalších 33 jich bylo zatčeno a umístěno do cely místního, policejního oddělení.

Zdroj: Svět kolem nás

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů