Rusko bude bez Mistralů

562
Print Friendly, PDF & Email
Rusko bude bez MistralůZdroj: www.armadninoviny.cz
Rusko bude bez Mistralů
Zdroj: www.armadninoviny.cz

Pro Rusko to měla být investice, v hodnotě až 3 miliard eur, namísto toho však tyto peníze vyplatí Paříž Rusku. Bavíme se konkrétně o francouzských vrtulníkových lodích, Mistral, které měli být na objednávku Ruska, dodány do Moskvy. Z těchto plánů ovšem sešlo a pravděpodobně celé toto zrušení mají na starost jako vždy naši „milí“ sousedé ze Spojených států.

Celá věc se má asi takto: 11. března, tedy ve středu, poskytl francouzský premiér, Manuel Valls rozhovor polským novinám „Wyborcza,“ kde řekl, že Francie přebírá veškerou zodpovědnost za nedodání francouzských lodí, Mistral, do Ruska. Krom toho a to je velice důležité, také řekl, že toto rozhodnutí bylo přijato samostatně, bez nějakého vnějšího tlaku. Rovněž dodal, že krok ze strany Francie, byl učiněn i přes závažné finanční důsledky.

Předseda francouzské vlády ale nebyl jediný, který se záležitostem, ohledně vrtulníkových lodí, Mistral, věnoval.Krom premiéra se v minulém roce 2014, tímto tématemzabýval také francouzský prezident, Francois Hollande, který řekl, že situace na východě Ukrajiny, neumožňuje dodat Ruské federaci požadované, vrtulníkové lodě. Od té doby se postoj francouzského prezidenta, vůči celé záležitosti a Rusku, nezměnil.

Poznámka redaktora: Pozorně si přečtěte, co říká francouzský premiér, Valls a pak to srovnejte s tím, co řekl francouzský prezident Hollande. Že nechápete? Pokud alespoň trochu čtete noviny a zároveň jste četli správně, pak by vás měli zarazit následující otázky:

Jak to, že francouzský prezident Hollande, tvrdí, že kvůli situaci na Ukrajině není možné Rusku dodat, požadované zboží, přitom v drtivé většině věcí (např.: sankce), stála a stojí Francie na straně Ruska?

Jak je možné to, že francouzský premiér vlády, Valls tvrdí, že rozhodnutí o nedodání Mistralů, bylo přijato samostatně, bez nějakého vnějšího tlaku, přitom francouzský prezident, propaguje velice podobný systém jednání, jako Spojené státy? Tedy tu myšlenku proti Rusku „BUĎTO NECHÁTE UKRAJINU NA POKOJI, NEBO NIC NEDOSTANETE ( v roli Ameriky, dokončeno jako „NEBO NA VÁS POŠLEME SANKCE.)“

Jaký že je závěr této myšlenky? Flagrantní – francouzský premiér vlády, lže a to naprosto jednoznačně. Tvrdí, že rozhodnutí o nedodání patřičných lodí Rusku, nebylo nikým zmanipulováno. Byla by to možná pravda, kdyby francouzský prezident, Hollande (o kterém je ZNÁMO, že se v ukrajinské krizi a proti-ruských sankcích, stavěl na stranu Ruska), nevystoupil na světlo a neřekl toto, cituji:

„Situace na východě Ukrajiny, neumožňuje dodat Ruské federaci požadované, vrtulníkové lodě.“

Nezdá se vám, že se tato věta, velice podobá způsobu, jakým jednají Američané vůči Rusku? Tedy již zmiňovanému způsobu: „BUĎTO NECHÁTE UKRAJINU NA POKOJI, NEBO NA VÁS POŠLEME SANKCE“

Ano jako by ta věta Francouzům z amerického oka vypdla. Tímto tvrzením tak Hollande, naprosto smetl prohlášení, svého premiéra Vallse, a jednoznačně potvrdil fakt, že rozhodnutí o nedodání mistralů do Ruska bylo nařízeno z Washingtonu, jenom tam místo sankcí vsunul lodě. Nic víc

Nedává to smysl ani z ekonomického hlediska

Pokud tyto důkazy nestačí, pak by tu byl ještě jeden, takový malý důkaz. Hollande se rovněž velice rozčiloval, nad americkými sankcemi proti Rusku, říkal, že Francie je na Rusku ekonomicky závislá.

Nyní se tedy nabízí další otázka: Proč by Hollande bránil, tomuto ekonomicky výhodnému obchodu s loděmi, zvlášť s tak důležitou zemí, jako je pro Francii Rusko? Tato otázka jen znovu dokládá to, že francouzský premiér o nějakém vlivu na rozhodování, lhal a že Francouzům, konkrétně Hollandovi je toto nařízení z Washingtonu, proti srsti. A že nařízení vyšlo jedině z Washingtonu.

Něco na dodání

Jak se říká, lež má krátké nohy. I v tomto případě měla lež krátké nohy. Je třeba dodat, že pokud bychom na tuto lež, ze strany francouzského premiéra, Vallse, nepřišli, konkrétně z prohlášení, které učinil Fracois Hollande. Přišli bychom na to přímo z několika prohlášení, které řekl sám premiér Valls.

Sankce proti Rusku nejsou samoúčelné, ale mají změnit politiku Ruska, jež rozpoutalo válku na Donbasu.

Také řekl, cituji:

Hospodářské vztahy s Ruskem jsou pro Francii velmi důležité a nikdo nemá zájem na jejich degradaci.

Hledáte v tom vědu? Žádná věda, stačí jen poslouchat co říkají USA

Opět je to jednoduché, stejnou myšlenku podporují i USA, ty rovněž tvrdí, že Rusko může za nynější válku Donabasu, nebo že je třeba změnit, politiku Ruska (svrhnout Putina). Je to tedy jasné, francouzské rozhodování je nyní pod americkou vlajkou.

Druhé tvrzení Vallse o hospodářských vztazích Ruska a Francie pouze dělá, za celým případem tečku a v jistém smyslu se Valls Rusku omlouvá za tyto komplikace, které nastali. Zmiňuje také to, co řekl Hollande a to sice, že Francie je na Rusku ekonomicky závislá.

Jedná-li se o to kolik bude tento zmařený obchod, francouzskou státní kasu stát, pak si držte klobouky, neboť sumu, kterou musí Francie, Rusku vyplatit se zastavuje až na 3 miliardách eur.

O celé lži bylo předem informováno

O tom, že se francouzský prezident, podmaní názorům Washingtonu, že bude stejně jako USA, svalovat vinu války na Rusko, bylo již předem informováno. Konkrétně na celou tuto eventualitu, poukázal, nejspíše ruský šéfredaktor časopisu ,“Národní obrana,“ Igor Korotčenko, který krom toho, také naprosto odhadl celý osud o lodích Mistral (že nebudou dodány do Ruska), jež vynesl ještě před tím, než celou věc, oficiálně oznámil, francouzský premiér vlády, Valls.

Zdroj: Nová Republika

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů