Ruská federace do Sýrie dodala přes 700 tisíc tun vojenské techniky

580
Print Friendly, PDF & Email
Ruská federace do Sýrie dodala přes 700 tisíc tun vojenské techniky

Zdroj: www.kievsmi.net

Armáda Ruské federace přivezla od začátku své protiteroristické mise v Sýrii v roce 2015 do této země, více než 710 000 tun vojenské techniky. S takovým to prohlášením pro ruský celostátní deník, Izvestija přišel v nedávné době ruský náměstek ministra obrany, Dmitrij Bulgakov.

Ten Izvestiji v souvislosti s ruskými vojenskými dodávkami do Sýrie, popsal konkrétně celý ruský, zásobovací systém o němž řekl, cituji:

Unikání logistický systém zahrnující všechny typy dopravy používané ozbrojenými silami a komerčními organizacemi byl navržen armádou tak, aby efektivně dodával materiální zdroje ruskému personálu. K dnešními dni bylo do Sýrie dodáno více než 710 tisíc tun raket, munice, pohonných hmot, potravin a dalších zdrojů.

Díky tomuto zásobovacímu systému, tak mohla, například ruská letecká základna, Hmeymim v průběhu letošního roku v Sýrii otevřít hned tři jídelny, několik centralizovaných čerpacích stanic, dvě sauny, tři sklady nebo třeba i platformu pro vojenská, dopravní letadla a vrtulníky.

Za zmínku krom výše uvedeného, stojí ale také nově vzniklé, ruské vojenské město ve středomořském, syrském městě Tortus. To bylo vybudováno speciálně pro ruský, nedávno do Sýrie přivezený, raketový systém S-300.

Zdroj: Svobodné noviny

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů