Rozpínající se uprchlíci v Evropě, vyhnali švédskou policii z příjmového střediska

586
Print Friendly, PDF & Email
Rozpínající se uprchlíci v Evropě, vyhnali švédskou policii z příjmového střediska
Rozpínající se uprchlíci v Evropě, vyhnali švédskou policii z příjmového střediska
Zdroj: www.xeber24.org

V skutku šokující událost se odehrála v příjmovém středisku pro imigranty, Sihnalisten, které se nachází ve městě Vesteros, což je oblast dnešního středního Švédska. Deset policistů, kteří byli do tohoto objektu přivoláni za účelem zjednání pořádku, museli pro svou pomoc, využít nouzových východů.

Při návštěvě již zmíněné budovy totiž policisty, čekalo velice nemilé překvapení a to útok v podobě migrantského, rozlíceného davu, před kterým museli muži zákona, následně utéci. Informaci o útoku na policisty, přinesly noviny VLT.

Mimochodem – dovolím si jednu poznámku: Přesně takovýto případ, vypovídá o budoucnosti celé Evropy, potažmo Evropské unie. Člověk v Evropě, či Evropské unii, žijící nebude mít v budoucnu právo vůbec na nic. Bude se muset jen věrně podřizovat právu „Šaría“ a postupem času bude evropské obyvatelstvo, tak jak ho známe dnes „převálcováno“ až bude zcela vyhubeno dnešními lidmi, pocházejícími z Blízkého východu. Inu čekají nás tu docela „pěkné a velice zajímavé časy.“

Když si to vezmeme logicky, tak vlastně jediný národ, který možná tuto „blízkovýchodní invazi,“ vydrží bude Čína, jež má v současné chvíli něco přes miliardu obyvatel. A samozřejmě pak to budou státy, které dnešní uprchlíky zcela odmítají (jako je například Rusko, Švýcarsko ad…). Nicméně vraťme se zpět k původní zprávě.

Incident se švédskou policií a útočícími uprchlíky, jež byl výše popsán, proběhl už minulou středu. Nicméně vzhledem k nedostatku informací a z důvodů, jež švédská policie nechce nadále rozvádět, byly informaci o celé události publikovány až před několika málo dny.

V nich se konkrétně uvádí, že policisté byli do uprchlického střediska ve Vesteros, přivoláni až v okamžiku, kdy se zástupci migrační správy, doslechli o 10letém chlapci, který byl v táboře, údajně vystavován násilí.

V reakci na tuto informaci se tedy rozhodli část uprchlíků z uvedeného střediska, přestěhovat. Když však zástupci, pevně rozhodnuti pro přestěhování některých uprchlíků, vešli do budovy, narazili na velice silný odpor migrantů. A jedinou pomocí pro ně, v tu chvíli byla švédská policie.

Jsme-li u těch švédských uprchlíků, tak závěrem ještě nutno dodat jednu poznámku: A to sice, že jen v roce 2015 přijelo do Švédska, kde momentálně žije 9,8 milionů Švédů, téměř 163 tisíc uprchlíků, přičemž 35 tisíc z nich, tvoří dospívající mládež. Tedy velice lapidárně řečeno – „děti,“ bez doprovodu rodičů. Nejčastěji pocházející z Afghánistánu.

Zdroj: Euportal

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů