Rodina Clintonova terčem Donaldovi kritiky

562
Print Friendly, PDF & Email
Rodina Clintonova terčem Donaldovi kritikyZdroj: www.altoday.com
Rodina Clintonova terčem Donaldovi kritiky
Zdroj: www.altoday.com

V současné chvíli asi největší favorit na budoucího amerického prezidenta, Donald Trump se velmi ostře pustil do bývalého amerického prezidenta, Billa Clintona. Toho v rozhovoru pro americkou televizní stanici, Fox News mimo další činy obvinil i ze znásilnění několika žen.

Slovní přestřelka mezi bývalým americkým prezidentem, Billem Clintonem a americký obchodním magnátem a miliardářem, Donaldem Trumpem započala v několika posledních měsících, kdy se žena Clintona, Hillary Clintonová pustila do boje o prezidentský post. Její manžel jí v tomto směru totiž velice pomáhá a do prezidentské kampaně své manželky začal dosti výrazně zasahovat.

Jeho posledním zásahem, nebo chceme-li to nazvat pravými slovy, tak kritikou byla kritika namířená na Polsko a Maďarsko. A to kvůli údajné až moc velké příchylnosti k ruskému režimu, totiž k režimu Vladimira Putina. Clinton krom toho těmto dvěma zemím také vyčetl, jejich záporný přístup k uprchlíkům a k migraci a upozornil, že jak ve Varšavě, tak ale i v Budapešti nevládne demokracie. Na tyto kritické poznámky Billa Clintona se obratem ozvali předáci obou, výše zmíněných zemí a nebyli to jenom oni, kdo začali Clintona na oplátku kritizovat. Spolu s nimi se totiž včera do kritiky Clintona pustil i současný favorit na amerického prezidenta, Donald Trump.

Ten Clintona v rozhovoru pro americkou televizi, Fox News už po několikáté obvinil ze sexuálního znásilnění. Díky televiznímu komentátorovi, Seanu Hannituovi, který Trumpovi dosti slovně nahrával si však Trump neodpustil i další poznámky na bývalou hlavu Spojených států.

Celá situace začala v momentě, kdy se výše zmíněný televizní komentátor, Sean Hannity, začal v souvislosti s Trumpem vyptávat na článek uveřejněný v nejsledovanějším americkém deníku, The New York Times, jenž se zabýval Trumpovými vztahy se ženami.

Samotný Trump kritickými slovy vůči, pravděpodobně nejprestižnějšímu americkému deníku, The New York Times, nijak nešetřil, když komentátorovi odpověděl následujícími slovy, cituji:

Ten článek je absolutní katastrofa. Všechna moje slova tam překroutily.

Následně přišla komentátorova, již uvedená „slovní nahrávka“, kdy se Trumpa ironicky dotázal, jestli deník udělá také rozhovory se všemi ženami, které obvinily ze sexuálního obtěžování Clintona.

Načež komentátor ještě konstatoval, cituji:

Na jedné straně zneužíval svého postavení, na straně druhé samozřejmě Clinton osahával ženy proti jejich vůli.

Trump poté kritiku moderátora jen a pouze doplnil, když prohlásil:

A také lhal a dělal další nesprávné věci.

Těmito slovy se ale lavina kritiky na Clintonovou hlavu, nijak nezastavila, v současné chvíli nejpopulárnější republikánský kandidát si totiž neodpustil ani další poznámky. Tentokrát ale na Clintonovu manželku Hillary o níž prohlásil, opět cituji:

Hillary si vzala chlapíka, který se dopustil v naší vysoké politice zdaleka nejvíce sexuálních útoků namířených proti ženám.

Trumpovou velice kritickou, ale zároveň poslední větou, která se „snesla“ na hlavu Billa Clintona bylo podotknutí, že Clinton díky svému nemístnému sexuálnímu apetitu zničil život mnoha ženám.

Abychom ale v tomto článku nehanili pouze jednu osobu, je třeba se podívat také na druhou stranu, nám pomyslné, barikády. Tou druhou stranou barikády, není nikdo jiný než samotný v současnosti velmi kritický, Donald Trump. I on totiž, jedná-li se zejména o chování k ženám, má své chyby a díky tomu je i dost kritizován. Asi nejvíce mu jsou vyčítány jeho časté konflikty s novinářkami dále pak ale i jeho „politicky nekorektní“ výroky na adresu politických soupeřek.

Závěrem ale nutno dodat, že o proti Clintonovi je Trump, co se žen týká, tak gentlman. Dokazuje to konec konců i zpověď jedné Clintonem znásilněné ženy, jež byla dnes již bývalým prezidentem, tehdy ještě ale bývalým guvernérem státu Arkansas, Clintonem znásilněna. Celý incident se odehrál v roce 1978 a znásilněnou ženou byla tehdy 35letá Juanita Broaddrick, která se v posledních několika dnech rozhodla s touto skutečností vyjít na světlo a o Clintonovi konkrétně řekla tato slova, cituji:

Bylo mi 35 let, když mě Clinton znásilnil v hotelovém pokoji. Je mi teď 73, ale stále na to trauma nemohu zapomenout. Jeho manželka Hillary o všem věděla a snažila se mě umlčet.

V souvislosti s činy, které stojí za rodinou Clintonů by nebylo špatné zmínit fakt, že Hillary Clintonová ve své prezidentské kampani prosazuje boj za ženská práva.

Zdroj: Eportal

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů