Řečtí mniši posadili Putina na byzantský trůn

683
Print Friendly, PDF & Email
Řečtí mniši posadili Putina na byzantský trůnZdroj: www.noticias.sumadiario.com
Řečtí mniši posadili Putina na byzantský trůn
Zdroj: www.noticias.sumadiario.com

Ruský prezident, Vladimir Putin dorazil sobotním dnem do Řecka. Po velice vzrušujícím přijetí, kdy vyšlo najevo, že Řecko je na příjezd nejmocnějšího muže světa, dobře připraveno a že jeho přítomnost je zde velmi očekávána se ruský prezident vydal na řecký ostrov Athos, kde se zúčastnil místní bohoslužby.

A právě tato bohoslužba na níž Vladimir Putin jako první ruský prezident v historii, osobně dorazil „přinesla“ velice zajímavý moment. Během samotné bohoslužby na ostrově Athos, totiž řečtí mniši posadili na zde se nacházející, byzantský trůn samotného ruského prezidenta Putina. Řecký prezident, Prokopis Pavlopulos se oproti svému ruskému kolegovi tak musel smířit jen s lavičkou vedle obyčejných občanů.

V souvislosti s byzantským trůnem připomínám, že právo usedat na něm, měli výhradně byzantští císařové. Z toho tedy vyplývá, že jak řečtí mniši, tak ale i samotní Řekové vzdali Putinovi nejvyšší hold.

Důkazem nesmírné úcty Řeků, vůči ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi je i následující, níže odcitovaná řeč jednoho z mnichů (otec Efraimose), který na Athosu pracuje již 20 let.

Ten konkrétně řekl, cituji:

Putin je jediný opravdový světový vůdce. Koho je s ním možné srovnávat? Obamu? Merkelovou? Oni mu nejsou rovni.

Další mnich pak dodal, opět cituji:

Je to pravoslavný vůdce, který je připraven bránit Řecko, bude-li to nutné.

Výsledek této státní návštěvy je tedy naprosto flagrantní. Řeckými obyvateli a mnichy bylo celkem jasně dokázáno, že i přes současnou velice hlasitou západní propagandu, která o Rusku a jeho prezidentovi mluví jako o nepříteli světa, si někteří lidé v Evropě, dokázali ve svých hlavách udržet ten správný názor. A na rozdíl od mnoha jiných lidí, dokázali rozeznat vládu správnou, potažmo vládu dobra od té vlády špatné, tedy od vlády zla, kterou v současné chvíli představuje západní svět (Spojené státy).

Zdroj: Outsidermedia

5/5 - (3 votes)

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů