Radikalizace muslimů v Evropě zesiluje, následkem může být občanská válka

1136
Print Friendly, PDF & Email
Radikalizace muslimů v Evropě zesiluje, následkem může být občanská válkaZdroj: www.user.vse42.ru
Radikalizace muslimů v Evropě zesiluje, následkem může být občanská válka

Zdroj: www.user.vse42.ru

Dnešní mladí muslimové, spadající do třetí generace, této druhé nejpočetnější náboženské skupiny na světě se dle slov francouzského profesora, Gollese Kepela začínají, čím dál tím více radikalizovat. Jako hlavní důvody, této dá se říci „náboženské radikalizace,“ nebo chceme-li tak radikalizace muslimů, zmíněný profesor uvádí, pocit kompetentnosti společně s nedostatečným výhledem na normální uplatnění v Evropě. Profesor zároveň varuje, že bude-li se Evropa k muslimům chovat stejně, jako tomu je nyní, pak se může, radikalizace muslimů, převrhnout v občanskou válku v Evropě. Rovněž upozornil také na fakt, že bychom to s laskavým přístupem, vůči muslimům neměli moc přehánět. Přeci jenom určitý odstup od této náboženské skupiny a razance v dodržování výhradně našich pravidel, může mít pro nás jakožto pro Evropu pozitivní následek.

Tato varování, jak už bylo výše uvedeno, prohlásil francouzských profesor, Golles Kepel, jenž přednáší na jedné z nejprestižnějších francouzských univerzit, Sciences Po.

Uvedl, že dnešní, stále se zvyšující počet muslimů, kteří vytváří (jak on řekl) „Džihádistickou generaci,“ bude s největší pravděpodobností i nadále páchat teroristické činy v evropských městech.

Zároveň ale také upozornil, že důvodem radikalizace muslimů (tak jak to bylo výše uvedeno), není pouze, jakýsi odtažitý postoj Evropanů k jejich náboženské skupině. Jejich zvyšující se agrese je dle slov profesora z podstatné části cílená, či chceme-li tak záměrná. Radikalizace třetí generace Muslimů, neprobíhá jen tak, pro nic za nic.

Profesor konkrétně tvrdí, že již dlouhodobým cílem muslimské komunity je zničení Evropy, konkrétně evropských základů občanskou válkou. A to kvůli tomu, aby následně na zničených evropských základech mohly vzniknout základy muslimské. A právě k tomuto účelu, dle slov profesora, slouží krvavé teroristické útoky, jimiž jsme svědky. Muslimové podle Kepela, chtějí díky teroru v Evropě, vyvolat paniku, jejímž nejpravděpodobnějším následkem bude občanská válka v Evropě.

Proto bylo také v úvodu článku zmíněno, že bychom to s tou laskavostí, vůči muslimům neměli moc přehánět a měli bychom klást razanci na dodržování našich evropských, nikoliv afrických pravidel. Lapidárně řečeno, Evropa je ochotna přijmout Muslimy, ale jen pod podmínkou, že zde budou dodržovat naše, nikoliv svá pravidla.

Může se totiž stát a Evropa k tomu zatím směřuje přímím směrem, že se jednoho krásného dne probudíme, ne na evropské, ale na „muslimské půdě“. Prostě dojde k tomu, co už bylo popsáno – muslimům se díky stupňujícímu terorismu v Evropě, podaří rozbourat naše evropské základy a místo nich zde vytvořit ty své, muslimské.

Celá tato, zatím ještě neuplatněná strategie, vůči Evropě se velice podobá scénářům v zemích jako je Sýrie, Irák, či Libye, kde se stejně jako Evropě, muslimové dostali k majetku a určité moci až po tom, co se jim, vlivem teroristických útoků, podařilo v tamějších společnostech vyvolat paniku.

V Evropě se jim tento chaos, zatím vyvolat nepodařil, tak doufejme, že se jim to v nejbližší době ani nepodaří.

Zdroj: AC24

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů