Přání od Bloumatele

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017

Tak je to znovu, zas skoro za námi. Skončil nám poslední adventní víkend. A do Vánoc nám zbývá už pouhých 5 dnů, do konce roku pak nádherných 12 dní. Opět jsme o rok starší a opět nám ten rok uběhnul rychleji, než byste řekli „švec“. Za rok 2016 vás na Bloumatele zavítalo, více jak 50 000 a já vám nemohu nic jiného, než ve vší počestnosti MOOOOC PODĚKOVAT, protože jste byli úžasné publikum a doufám, že se tady v příštím roce, zase znovu shledáme.

Ještě před tím, než se ale s vámi rozloučím, chci vám do následujících, rychle se blížících Vánoc a do nového roku, roku 2017 popřát HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ, SIL, OPTIMISMU A ŠTĚSTÍ, neboť bez těchto „životních ingrediencí,“ by sám život (jak mnozí asi uznáte) byl jen vyschlou studánkou uprostřed lesa.

Děkuji vám všem, kteří i přes občasné výtky, čtete a podporujete práci Bloumatele. Byli jste a budete pro mě vším.

Ve vší úctě,váš editor,

Filip Melichar

Publikováno: 19.12.2016
Vložil: Filip Melichar

[su_divider top=”no”]

Veselé Vánoce šťastný nový rok 🙂

Veselé Vánoce šťastný nový rok :-)Tak se nám dámy a pánové další rok, chýlí ke svému konci. Dalších 365 dní je za námi a spolu s tím na našem příspěvkovém kontě přibylo, více jak nových 250 článků. A já vám za pozornost, kterou jste Bloumateli, v uplynulém roce věnovali, nemohu nic jiného, než moc poděkovat a popřát vám nádherné a klidné prožití Vánoc, vánočních svátku, včetně ještě pěkněji a lépe ztráveného Silvestra a sním příchod nového roku, roku 2016, který bude pro všechny, doufejme rokem lepším a optimističtějším.

Publikováno: 23.12.2015
Vložil: Filip Melichar

[su_divider top=”no”]

Vzkaz pozůstalým

Bloumatel

Publikováno: 14.11.2014
Vložil: Filip Melichar

[su_divider top=”no”] Velikonoce

Publikováno: 18.4.2014
Vložil: Filip Melichar

[su_divider top=”no”]

Šťastný nový rok 2014, přeje Boumatel

Publikováno: 30.12.2014
Vložil: Filip Melichar

[su_divider top=”no” text=”Vyjet nahoru”]