Peter Sutherland: „Afričtí uprchlíci pro Evropu nepředstavují problém.“

558
Print Friendly, PDF & Email
Peter Sutherland: „Afričtí uprchlíci pro Evropu nepředstavují problém.“ Vážně?
Peter Sutherland: „Afričtí uprchlíci pro Evropu nepředstavují problém.“ Vážně?
Zdroj:www.infostormer.com

Šéf Goldman Sachs International a mimo jiné také účastník, skoro všech jednání, tajné skupiny Bilderberg, Peter Sutherland po návštěvě papeže, Františka prohlásil, že Evropské státy šidí svůj příjem ohledně afrických uprchlíků.

Toto prohlášení, Peter Sutherland učinil konkrétně pro rozhlasovou stanici, RTE, kde řekl, že 240 000 migrantů, kteří každým rokem cestují do Evropy, nepředstavuje pro státy, jako je Německo a Velkou Británii, žádný problém. Naopak tvrdí, že to Evropě jen ekonomicky a sociálně pomůže. Pro svoji obhajobu začal citovat i některé studie, které prý poukazují na ekonomické výhody hromadných migrací z Afriky, jsem k nám, do Evropy.

V evropských zemích se ale toto prohlášení z úst irského politika, neujalo a Londýn na studie, uvedené Peterem Sutherlandem, odpověděl rovněž studiemi, které provedla univerzita, College London. Ta ve svých výzkumech zjistila, že afričtí migranti, namísto uváděného prospěchu, činí spíše ekonomický dopad na hostitelské země.

Třeba taková Velká Británie od roku 1995 přišla, díky neevropským migrantům o řádově 120 miliard liber. A podobná situace vládne třeba i v Německu, tedy v nejproduktivnější ekonomice Evropy.

Ekonomická situace v Evropě se tedy díky mnoha migrantům, začíná značně zhoršovat. Své o tom ví také prezident Institutu Ifo pro hospodářský výzkum, Němec, Hans-Werner Sinn, který v prosinci značně odporoval výsledkům studie, jež byla provedená nadací, Bertelsmann Foundation a jejíž výsledky „tvrdily,“ že přistěhovalci jen za rok 2012 přispěli do sociálního systému Německa, částkou 22ti miliard eur.

Na tuto studii, Hans-Werner Sinn zareagoval německým novinám, Frankfurter Allgemeine, kde řekl tato slova, cituji:

V čisté rozvaze, imigrace stojí stát více v sociálních nákladech a dalších otázkách, než přináší prostřednictvím daní a příspěvků na sociální zabezpečení.

Následně také dodal, že:

Tváří v tvář této situaci, bychom měli konečně začít neideologickou debatu o přistěhovalecké politice, která nebude poháněna pátráním po politické korektnosti.

Nutno dodat, že i přes mnoho studií, jež ukazují k negativním, jak sociálním, tak i ekonomickým dopadům, masivních migrací pro Německo, Evropu a vůbec pro celou Evropskou unii, jsou tady tací (někteří politici a korporatní média), kteří masovou migraci do Evropy, podporují.

Takové lidi, kteří podporují migraci do Evropy, na svém webu zmínil i americký spisovatel na volné noze, Vincent Cooper, který k tématu „uprchlíci,“ konkrétně píše tato slova, cituji:

Nekontrolovatelná, nekvalifikovaná imigrace z Třetího světa je ekonomikou blázince, i přesto, úctyhodní politici jako Herr Schäuble (německý ministr financí) ji podporují, a až do nedávné doby ji prakticky podporoval celý britský politický establishment, a podporoval by migraci stále, kdyby nebylo Nigel Farage.

Ještě by bylo možná vhodné dodat, že multikulturalismus v Německu v nedávné době, podporovala i německá kancléřka, Angela Merkelová, která kdysi, dle BBC, řekla tato slova, opět cituji:

Chvíli jsme si to namlouvali. Řekli jsme si: Imigranti nezůstanou, někdy odejdou pryč, ale realita je jiná. A samozřejmě, pokus vybudovat multikulturní společnost, kde bude žít každý bok po boku a navzájem si užívat, selhal, naprosto selhal.

No a místo těchto plánů tu máme vážnou, sociální krizi a dá se říci, že až „astronomickou“ nezaměstnanost, mladých lidí. Důsledkem takové situace je pak, například to, co se odehrálo nedávno v Tunisku, tedy působení teroristů. Právě nezaměstnanost lidí, je totiž klíčovým faktorem k radikalizací lidí, kteří se následně přidávají k teroristickým organizacím, jako je například, militantní skupina „Islámský stát“.

Zdroj: Svobodné noviny

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů