Palestina podněcuje u děti antisemitismus

664
Print Friendly, PDF & Email
Palestina podněcuje u děti antisemitismus

Zdroj: www.amazon.com

Palestinské ministerstvo školství má údajně v kompetenci celkem 24 škol, které své žáky podněcují v antisemitismu (nenávisti k židům, židovským opcím). S informací vyšel na světlo světa britský zpravodajský deník Daily Mail, jehož redakci se podařilo dostat se k výsledkům vyšetřování a tyto výsledky pak publikovat na svém webu.

Školy jsou dle dostupných informací v drtivé většině pojmenovávány podle masových vrahů. Tyto vrazi jsou pak v uvedených školách dětem prezentováni jako hrdinové.

V souvislosti se zjištěnou skutečností v palestinském školství by bylo vhodné připomenout, že Velká Británie v tomto roce stačila na rozvoj palestinského školství a zdravotnictví, již přispět částkou pohybující se ve výši 272 milionů liber, což v přepočtu na české koruny, činí více jak 8 miliard korun.

K celému zjištění se už samozřejmě vyjádřili ředitelé tamějších palestinských škol, kteří veřejně přiznali, že jim je pro smích evropská a britská snaha o to, kontrolovat palestinské školní osnovy. Mimo to ředitelé médiím také otevřeně uvedli, že během školní výuky jsou používány takové pomůcky, které popírají existenci Izraele. Několik učitelů, dle vlastních výpovědí pak dokonce i otevřeně vybízelo žáky k zorganizování několika teroristických útoků, které se odehrály v nedávné době.

Zdroj: Daily Mail

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů