Nigel Farage vzkazuje Evropě: „Přestaňte Rusko provokovat, nedělá to dobrotu“

558
Print Friendly, PDF & Email
Nigel Farage vzkazuje Evropě: „Přestaňte Rusko provokovat, nedělá to dobrotu“
Zdroj: www.russia-insider.com

Britský politik a bývalý předseda Strany nezávislosti Velké Británie, zkráceně nazvané jako UKIP, Nigel Paul Farage se pustil do kritiky Evropské unie za její chybějící pochopení ve věci urovnání mezinárodních vztahů s Ruskem. Zprávu na veřejnost publikoval britský zpravodajský deník, The Daily Express.

Samotná, výše zmíněná kritika, ale nebyla jediným krokem Nigela Farage proti Evropské unii. Farage společně se svou kritikou, dle informací ruského zpravodajského portálu Sputnik, údajně Evropskou unii také vyzval, aby přestala rýpat klackem do ruského medvěda.

Zároveň Farage ještě vyjádřil podporu, nově zvolenému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovy a jeho iniciativě, zlepšit Americko-ruské politické vztahy, když jinými slovy prohlásil, že Donald Trump se ke své iniciativě nejlépe hodí.

Přesná slova Nigela Paula Farage si nyní dovolím odcitovat:

Existuje pouze jediný člověk, který se chystá vyjít z této slepé uličky, a tím člověkem je Donald Trump. Můžete ho milovat, můžete ho nenávidět. Ale jedno je jasné: povede to jinak. On se pokusí, a setkání bude.

Myslím si, že musíme přehodnotit naše chování. Podle mého to stálé rozšiřování Evropské unie na východ, společně s tím, že nyní vytváří armádu Evropské unie, vyvolává obavu. Jsme opět ve stavu studené války. Není důležité, jestli je Putin hrozbou, nebo není. Přestaňme rýpat klackem do ruského medvěda, není to rozumné.

Zdroj: The Daily Express

4/5 - (1 vote)

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů