Němečtí žáci se učí o análním sexu a masochismu

673
Print Friendly, PDF & Email
Němečtí žáci se učí o análním sexu a masochismuZdroj: www.slideplayer.cz
Němečtí žáci se učí o análním sexu a masochismu
Zdroj: www.slideplayer.cz

Žáci na některých německých školách, konkrétně v 7. třídě základní školy se v rámci německého vzdělávacího plánu učí o análním sexu a masochismu. Pro lepší pochopení výše zmíněné látky bylo, dokonce dětem povoleno, aby na uvedená témata sestavili primitivní scénky.

Podle německého zpravodajského deníku, Die Welt s nápadem, učit na některých německých školách o análním sexu a masochismu přišel učební projekt „Škola rozmanitosti,“ jež vznikl a uchytil se hlavně v oblasti Severního Porýní, konkrétně v regionu Vestfálsko.

Dle tohoto učebního projektu se žáci na některých německých školách mají, krom poznatků o análním sexu a masochismu dozvědět také něco o homosexuálních vztazích, transsexuálech či o různých dalších netradičních druzích sexu.

Co se týká učitelů, tak jejich úkol je v této době, velmi nelehký.

Úkolem učitelů je žákům provádět sérii ukázkových hodin, přičemž děti si následně mohou vytvářet své primitivní scénky.

Autoři zmíněného učebního projektu, dokonce „došli tak daleko“, že v rámci těchto ukázkových hodin učitelům radí, aby jako názorný materiál používali umělé penisy a vaginální kuličky.

Zpravodajský deník, Die Welt závěrem článku poznamenává, že krom již zmíněných druhů sexu se v německých školách provádí scénky také například na: orgasmus a předčasný orgasmus.

Cílem tohoto učebního programu je pak v dětech vypěstovat úctu k lidem s netradiční sexuální orientací.

Zdroj: Euportal

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů