Německý prezident podpořil imigraci do Evropy

538
Print Friendly, PDF & Email
Německý prezident podpořil imigraci do EvropyZdroj: www.geo.de
Německý prezident podpořil imigraci do Evropy
Zdroj: www.geo.de

Politická a ekonomická sebevražda Evropy – těmito slovy lze velice výstižně shrnout poslední projev německého prezidenta, Joachima Gaucka, který vyzval Evropskou unii k tomu, aby nynější tisícové, nebo spíše desetisícové skupiny migrantů, jdoucích do Evropy, přijímala s ještě větší vervou a ve větších počtech.

Jak možná sami usoudíte, tak tento návrh ze strany německého prezidenta je vám nejspíše proti „srsti“. A to z několika podstatných důvodů: Prvnímy důvody je samozřejmě, vaše bezpečí a zdraví. Co si budeme povídat dámy a pánové – tropických nemocí, které k nám mohou přicestovat z Blízkého východu je celá řada, stejně tak jako příslušníků, nebo chceme-li lepší výraz tak členů, jednotlivých teroristických organizací a skupin, kteří se právě v záplavě tisíců a desetitisíců lidí dostávají sem do Evropy.

Dalším důvodem, proč vám může být návrh německého prezidenta, lidově řečeno „proti srsti“ je ekonomický dopad a to nejenom na samotnou zemi, kam se daný člověk z blýzkého východu přistěhuje, ale také ekonomický dopad na celou EU. Právě ta by se díky stále sílící migraci z východu mohla již brzy, proměnit v jednu velkou skupinu států, kde je bezvládí, chaos a teror.

A celý tento výsledek evropské politiky, bude zaviněn právě, díky současnému přístupu německého prezidenta (a samozřejmě i mnoha dalších politiků) k uprchlíkům, kteří ač si to možná neuvědomují, tak i přes varování mnoha odborníků táhnou Evropu rovnou cestou, přímo do pekel. Do výše uvedené situace, kdy Evropské státy budou bez vlády a kdy se z jednotlivých islamistů, jež se sem dostali díky migračím vlnám stanou doslova vraždící komanda čítající ne několik desítek či stovek lidí, ale rovnou několik tisíců. Evropa se stane místem bojů, chudoby a domovem pro tropické a možná i subtropické nemoci.

Zdroj: Eurabia

5/5 - (1 vote)

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů