Německo je „požíráno“ právem šaría

624
Print Friendly, PDF & Email
Německo je „požíráno“ právem šaríaZdroj: www.lidovky.cz
Německo je „požíráno“ právem šaría
Zdroj: www.lidovky.cz

Německo se potýká s razantním nárůstem Muslimů ve své zemi a vystavuje se tak nebezpečí, jež číhá na všechny německé občany z „tmavých zákoutí“, muslimské kultury, jako je například právo šaría, nebo muslimská mafie, která je krom obchodu s drogami, známá také pašováním lidí, nebo prostitucí.

Více než 60 tisíc muslimů. To je počet, který se v současné době ukrývá v jednom ze spolkových měst, Německa, konkrétně ve městě Dauisburgu, kde je dle zpráv, situace ze všech německých oblastí, absolutně nejhorší. Dokonce tak hrozná, že i samotní němečtí policisté museli přiznat, že tato oblast není pod jejich kontrolou a že zde v těchto místech, vládnou islámské bojůvky.

Zejména pak existují ještě celé čtvrti v Duisburgu, nejznámější je asi Marxloh, kde se i policejní vozidla bojí zastavit, kvůli potencionální šarvátkám. V souvislosti s tím německá policie varuje, že v těchto oblastích, nemůže normálně vykonávat svoji činnost, Důvod k tomu je jediný. Podle reakce kterou muslimové předvedli při jednom z „policejních zákroků,“ kdy policisté, legitimovali dva hádající se imigranty a najednou se, okolo nich sešlo, zhruba 300 radikálních muslimů, je vidět, že tento národ (Muslimové) drží při sobě a to jak ti zlý, tak ti dobří. Výsledkem policejního zákroku byl ústup ze strany policie.

A muslimské šarvátky, či práce policistů, nejsou jedinými problémy, které nyní tíží „hlavu“ německým policejním sborům. Do Duisburgu, tedy do oblasti, která je doslova nazvaná „zónou šaría“ totiž v poslední době začíná přicházet hodně cikánů, zvláště pak cikáni třeba z Bulharska, či Rumunska. A to samozřejmě, dělá celou „oblast šaría“, ještě daleko nebezpečnější.

Důkazem toho, že Muslismové, popřípadě Romové jsou pro německé obyvatele nebezpeční je i fakt, že například v Duisburgu, výše uvedené rasy blokují celé náměstí, včetně tamějších ulic. V severním Berlíně byli uprchlíci, dokonce tak drzí, že zablokovali některé části stanic metra. Tudíž večer, a nedej bože v noci to tady v těchto místech, bylo a je doslova o hubu, protože to tady vypadá jak někde v Sýrii či jinde na Blízkém východě a ne jak v Německu.

A stejná situace jako v Dauisburgu se podle německého policejního šéfa ze země Severního Porýního-Vestfálska může objevit také v Kolíně, Dortmundu nebo Essenu. Také tam, podle slov tohoto policejního šéfa, jež dal rozhovor časopisu „Focus“ může vzniknout tzv. „no go zone,“ tedy zóna, kam nikdo nesmí chodit, protože zde platí právo šáría a jedná se mimo jiné o místa, kde (jak bylo uvedeno již na začátku článku) působí mafie, jež se věnuje kriminální činnosti do níž spadá obchod s drogami, pašování lidí či prostituce.

Zdroj: Freeglobe

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů