Němci ve velkém opouští svou vlast. Strach z muslimů je zde ukrutný

629
Print Friendly, PDF & Email
Němci ve velkém opouští svou vlast. Strach z muslimů je zde ukrutný
Němci ve velkém opouští svou vlast. Strach z muslimů je zde ukrutný
Zdroj: www.novinky.cz

Je tomu jen několik málo dnů od doby, kdy snad všemi evropskými médii proběhla zpráva o německé rodině, která kvůli strachu z muslimských přistěhovalců opustila Německo a raději emigrovala do Ruska, kde požádala tamější úřady o azyl. Jak se ale aktuálně zjistilo, tak takovýchto podobných případů, je prý mnohem více. A podle slov jednoho ze syrských profesorů, který se k současné hromadné migraci Němců vyjádřil, prý přijdou časy ještě mnohem horší.

Německá rodina (Griesbachovi), která dala sbohem své vlasti a vydala se přímo do centra Ruska, svou zemi podle medií opustila, kvůli stále se zvyšujícímu počtu muslimských migrantů a kvůli čím dál tím pevnějšímu a drsnějšímu režimu, který německá vláda na své obyvatele pomalu šije.

Podobných případů, jako je ten výše popsaný je přitom ještě daleko více. Na tuto skutečnost poukazuje třeba maďarský zpravodajský server, Hungary Today. Ten konkrétně uvádí, že do Maďarska se chce přestěhovat až 80 % všech Němců, kteří kvůli migraci a chování německé vlády, (hlavně tedy, kvůli chování německé kancléřky Angely Merkelové), opouští svou zemi.

Největší strach z migrantů, nebo lépe řečeno z agresivních muslimů mají v Německu v současné době křesťané. Právě oni jsou ve většině případů rozhodnuti migrovat do Maďarska, konkrétně do okolí města Balatonu, které je pro Němce oblíbenou turistickou destinací.

Zdroj: Svět kolem nás

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů