„NATO s námi chce svést válku“ tvrdí ruský poslanec

702
Print Friendly, PDF & Email
„NATO s námi chce svécst válku“ tvrdí ruský poslanec

Zdroj: www.clujmanifest.ro

„Cílem všech pohybů a veškeré vojenské aktivity Severoatlantické aliance u ruských východních hranic může být válka s Ruskou federací.“ Takovými to velice podobnými slovy, lze vypíchnout aktuální myšlenku šéfa výboru pro obranu ruské Dumy, Vladimira Shamanova. Ten je názoru, že Severoatlantická aliance chce, díky vojenské aktivitě na ruských hranicích, proti Rusku svést válku.

K aktuální vojenské aktivitě Severoatlantické aliance na ruských hranicích se zmíněný Shamanov později vyjádřil. A to v průběhu setkání s vojenskými diplomaty, kdy jeho slova, která si nyní dovolím odcitovat, publikovala i ruská informační agentura RIA Novosti.

Vladimir Shamanov konkrétně řekl, cituji:

Na Západě tomu říkají zadržování Ruska, ale předpokládáme, že tyto síly a prostředky mohou být použity v útočných operacích proti naší zemi. S Hitlerem jsme také podepsali pakt o neútočení, ale 22. června najednou zákeřně napadl naši zemi, a my si to rovněž pamatujeme.

Zároveň také uvedl, že Ruská federace v reakci na tyto vojenské manévry NATO na ruských hranicích, již podnikla patřičná vojenská opatření, kdy k zachování ruské bojové schopnosti pozemního vojska, nechala utvořit celkem pět divizí různých typů.

Severoatlantické alianci pak Shamanov ještě vzkázal, cituji:

Je to (vytvoření divizí – poznámka redaktora) přímá odpověď na výzvy a hrozby, spojené s kurzem NATO na zvýšenou přítomnost na ruském východním křídle.

Zdroj: Ria.ru

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů