„McCain a Grahama chtějí rozpoutat 3. světovou válku,“ tvrdí Trump

1065
Print Friendly, PDF & Email
„McCain a Grahama chtějí rozpoutat 3. světovou válku,“ tvrdí Trump

Zdroj: Vlastní

Americký prezident Donald Trump si v posledních několika dnech vzal na svou mušku kritiky dva senátory, nejmenované republikánské strany, přesněji Lindseye Grahama a Johna McCaina. O nich na svém twitterovém účtu napsal, že pořád a neustále hledají způsob, jak vyprovokovat třetí světovou válku. A to úkor toho, aby se raději věnovali bojové taktice, kterou by uplatnili proti takovým teroristickým organizacím jako je například DAEŠ. Dále by dle slov prezidenta měli věnovat větší pozornost nelegální imigraci a bezpečnosti amerických hranic. Takto se ovšem dle prezidenta neděje.

Konkrétně v souvislosti s imigrací Donald Trump na Twitteru uvedl, že (cituji) „Společné prohlášení bývalého kandidáta na prezidenta Johna McCaina a Lindseye Grahama je chybné – jsou slabí v otázkách imigrace.“

K výše uvedenému prohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa připomínám, že tento výrok byl prezidentem zveřejněn poté, co uvedení senátoři – McCain a Lindseye, zveřejnili prohlášení ve kterém kritizovali amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho dekret o zpřísnění imigrační politiky.

Slova uvedená v prohlášení senátorů si nyní dovolím citovat:

Obáváme se, že dekret napomůže zostření teroristické hrozby než posílení bezpečnosti USA.

Ohledně imigrační politiky doplním, že americký prezident Trump, krom 120 denního omezení přijímaní uprchlíků, vyhlásil také 90 denní zákaz vstupu do USA sedmi, hlavně muslimským zemím, jako je: Irák, Sýrie, Írán, Libye, Somálsko, Súdán a Jemen.

Zdroj: Regnum.ru

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů