Italskou pobřežní stráží zadrženo více jak 300 migrantů

545
Print Friendly, PDF & Email
Italskou pobřežní stráží zadrženo více jak 300 migrantůZdroj: www.yogeetamistry.com
Italskou pobřežní stráží zadrženo více jak 300 migrantů
Zdroj: www.yogeetamistry.com

Britský zpravodajský deník, Daily Mail zveřejnil informaci o zadržení, více jak tří stovek nezákonných arabských uprchlíků. Ty měli se svou lodí (přesněji řečeno člunem), namířeno do Itálie. Ilegální uprchlíky na cestě do Itálie zadržela místní pobřežní stráž, která všechny členy na palubě člunu vyzvala k tomu, aby se vrátili zpět na místo odkud, připluli.

Následující, dost drsná reakce uprchlíků na výzvu, však muže pobřežní stráže, velice vyděsila. Uprchlíci na člunu začali strážníkům pobřežní stráže vyhrožovat s tím, že pokud jim nebude povolen přístup do Evropy, tak v moři utopí své vlastní děti. Aby své hraní na city strážníků ještě více umocnili, začali někteří arabští rodiče, dokonce brát své děti do náručí a doufaje, že je strážníci pustí dál do Evropy je drželi nad hladinou vody.

Možná vám nynější slova budou připadat moc drsná, ale jinak se to asi říci nedá. Celé toto citově založené divadlo uprchlíků ustalo až v okamžiku, kdy byli všichni ilegální imigranti ujištěni o tom, že se ocitnou na evropské půdě. Uprchlíci strážníkům, závěrem sdělili, že mají namířeno do Velké Británie. Jedná-li se o přesný počet uprchlíků na člunu, tak ten je zatím neznámí. Podle některých dostupných informací, ale na tomto člunu cestovalo jen dětí celkem 361.

Zdroj: Euportal

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů