Islámský stát plánuje chemický útok ve Spojeném království

557
Print Friendly, PDF & Email
Islámský stát plánuje chemický útok ve Spojeném královstvíZdroj: www.emaze.com
Islámský stát plánuje chemický útok ve Spojeném království
Zdroj: www.emaze.com

Lidé radikální teroristické organizace, Islámský stát, podle webového deníku, Mirror, jež se odvolává na tvrzení šéfa, marockého úřadu pro boj s terorismem, plánují ve Velké Británii alias Spojeném království, chemický útok.

Podle aktuálních zpráv své zbraně, v tomto případě, lépe řečeno spíše výbušniny, či látky získávají z běžně dostupných výrobků.

Informaci nadále rozvíjí slovenská zpravodajská agentura TASR na svém webu Teraz.sk, která útok na Velkou Británii potvrzuje a do své zprávy zahrnuje i slova Abdalhaka Chiama, podle něhož teroristé „neuspořádají“ chemický a biologický útok jen ve Velké Británii, ale rovnou, postupně v celé Evropě.

V aktuálních zprávách také stojí, že marockému týmu agentů se údajně podařilo zmařit plán, buňkám, jež spadají přímo pod teroristickou organizaci, Islámský stát. Podle těchto plánu měli Islamisté svými chemickými útoky napadnout hned čtyři marocká města. Spekuluje se také o tom, že pokud by k tomuto incidentu, skutečně došlo, pak by tyto útoky na Maroko byly Islamisty, nejspíše brány pouze jako jakási zkouška, před finálním útokem na Velkou Británii a dalšími státy v Evropě.

Zdroj: Vlastenecké noviny

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů