Islámský stát obdržel nové zbraně

759
Print Friendly, PDF & Email
Islámský stát obdržel nové zbraně
Islámský stát obdržel nové zbraně
Zdroj: www.youtube.com

Teroristická organizace, Islámský stát podle nejnovějších informací obdržela nové zbraně, přesněji řečeno novou protileteckou výzbroj FN-6, čínské výroby, kterou jim údajně dodala mezinárodní buňka, sídlící v Kuvajtu. S celou touto informací přišlo ve svém prohlášení na světlo světa kuvajtské ministerstvo vnitra, jež podle slov v prohlášení zadrželo 45letého muže jako vůdce celého spiknutí, pocházejícího z Libanonu, který po zadržení prozradil všechny informace o výše uvedené mezinárodní buňce.

Krom zadrženého 45letého muže bylo ale zadrženo dalších pět členů této skupiny, přičemž další čtyři členové jsou na útěku za hranice Kuvajtu. Jedná-li se pak o totožnosti jednotlivých členů buňky, tak ze zadržených byli tři Syřané, jeden Kuvajťan a jeden Egypťan. Další čtyři členové, kteří jsou ovšem nyní na útěku jsou podle všech informací dva australští Libanonci a dva Syřani.

Závěrem ještě nutno říci, že vůdce spiklenců, 45 letý Osama Khayat přiznal, že pro Islamistický stát také převáděl peníze na turecká bankovní konta a že stejně tak pro tuto teroristickou skupinu řídil propagandistickou kampaň. Ministerstvo vnitra pak ještě uvedlo, že tato buňka byla objevena v rámci razií na teroristické aktivity v zemi.

Zdroj: New World Order Oppositions

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů