Islámskému státu se může stát osudné ruské vojenské eso s názvem TU-22M3

670
Print Friendly, PDF & Email
Islámskému státu se může stát osudné ruské vojenské eso s názvem TU-22M3
Islámskému státu se může stát osudné ruské vojenské eso s názvem TU-22M3
Zdroj:www.airplane-pictures.net

Ruská federace, proti teroristické organizaci, operující v Sýrii, Islámskému státu může vytáhnout své vojenské eso, v podobě ruský vojenských bombardéru, nesoucí název TU-22M3!

Tento ruský vojenský bombardér, který je se svými „bratříčky“ schopen létat ve výškách až 13 kilometrů nad zemí, v současné chvíli čeká na přidělení úkolů v jedné z republik, Ruské federace, konkrétně v Severní Osetii, odkud tato letadla mohou za méně jak tři hodiny dorazit do vzdušného prostoru Sýrie. A tím se tak stát osudnými pro teroristickou organizaci, Islámský stát, operující v Sýrii.

Osudnými proto, protože tyto bombardéry, které (jak jsme již uvedli) , mohou létat ve výškách až 13 kilometrů nad zemí a i z takovýchto výšek, bombardovat velké množství nepřátelských cílů. Navíc v současné době, neexistuje žádné jiné stíhací letadlo, které by bylo schopné létat ve větších výškách, čímž se ruské letouny v syrském, vzdušném prostoru stávají doslova nebeskými pány, celého boje mezi islámským státem a Ruskem. Schopnost letu ve vysokých výškách, ale není jedinou pozitivní a velice přínosnou vlastností pro tento typ stroje.

V žádném případě nesmíme zapomenout zmínit, zatížení a rychlost tohoto 54 tunového letounu, který je schopen při plném vyzbrojení, (podotýkám, že uvedený bombardér, unese až 70 tun výzbroje) letět rychlostí až 2 300 kilometrů za hodinu, čímž se tak vyrovná normálním stíhačkám.

Pokud budou tyto ruské letouny, skutečně vyslány nad území Sýrie, pak je to jednoznačný signál k tomu, že Ruská federace hodlá i nadále bojovat a zničit, teroristickou organizace, Islámský stát. Ta která je podporována Spojenými státy a jejich spojenci, jako Tureckem, nebo Saudskou Arábií a v současnou chvíli „působí“ v Sýrii. Mám-li to popsat jednodušeji, pak se na jednu stranu, bitevního pole, proti sobě postaví Ruská federace společně se Sýrií a na druhou stranu Spojené státy, Turecko a Saudská Arábie, kteří podporují nynější Islámský stát, jež bojuje za svržení syrského režimu v jehož čele se momentálně nachází, prezidenta Assada.

Šance, že se situace v Sýrii, uklidní bude tedy velice mála, pokud se Spojené státy společně s Tureckem a Saudskou Arábií, nevzdají svého snu – svržení nynější, syrské vlády a nepřestanou podporovat, globálně uznávanou teroristickou organizaci IS. Učiní-li Spojené státy se svými spojenci, pravý opak a nechají IS na pospas Rusku, pak se konec bojů v Sýrii a sním spojené i oslavy, místních lidí, dostaví ve velice dohledné době.

A to díky Rusku, které nám již dávno dokázalo, že když s někým jako je IS, pustí do boje, taková velmoc jako je třeba mnohokrát, zmíněné Rusko, či Spojené státy a opravdu chce, tak boj vypadá, úplně jinak, než to co předváděli Američané v bojích na Sýrií, či Irákem.

Podaří-li se Rusku, Sýrii od zájmu Islámského státu, Spojených států, Turecka a Saudské Arábie osvobodit, pak se konečně v zemi budou moci uskutečnit, celonárodní volby v nichž si syrský lid sám zvolí další vládu, která tento stát povede v následujících letech.

Zdroj: Svobodné noviny

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů