Hunter Biden bude v čele právního týmu, největšího ukrajinského producenta ropy, Burisma Holdings

538
Print Friendly, PDF & Email
Hunter Biden bude v čele právního týmu, největšího ukrajinského producenta ropy, Burisma HoldingsZdroj: www.ac24.cz
Hunter Biden bude v čele právního týmu, největšího ukrajinského producenta ropy, Burisma Holdings
Zdroj: www.ac24.cz

Syn a právník, amerického viceprezideta, Joa Bidena, Hunter Biden, který je držitelem ředitelské pozice u americká Koalice globálního vůdcovství, Střediska pro národní politiku a zasedá jako předseda poradního výboru Národního demokratického institutu (NDI) by se dle dostupných informací měl v co nejkratší době, stát jedním z členů právního týmu, největšího ukrajinského, těžařského koncernu, Burisma Holdings. A nutno podotknout, že funkce tohoto právníka, který má dost dobré kontakty do finančního průmyslu a k vládě, nebude jen tak nějaká. Dle informací by měl totiž, hned nastoupit jako šéf, onoho právního týmu. Nyní si ale stručně řekněme něco o samotném těžařském koncernu, Burisma Holdings – co to vlastně je?

Burisma Holdings je největší producent zemního plynu na Ukrajině a současně také nejvýznamnější hráč v ukrajinském těžebním průmyslu, co se zemního plynu a ropy týká. Společnost je krom toho také držitelem licencí, jež umožňují zásobovat plynem oblasti jako je dněperskou pánev Doněck, Karpatskou pánev a Azovsko-Kubáňskou pánev.

K tomuto koncernu se vyjadřuje také samotný Hunter Biden, jehož slova poté cituje, stejnojmenná webovou stránku, Burisma Holdings, kde se konkrétně píše, cituji:

Burisma má historii inovací a průmyslového vůdcovství na poli zemního plynu, což je prostředek, který by mohl být silným tahounem ukrajinské silné ekonomiky. Jako nový člen správní rady věřím, že s mou pomocí při konzultacích této společnosti na poli transparentnosti, korporátní správy a odpovědnosti, mezinárodní expanze a dalších priorit přispěji k ukrajinské ekonomice a k prospěchu lidu Ukrajiny.

Zdroj: AC24

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů