Francouzské tajné služby o teroristech z Paříže věděli už dříve

599
Print Friendly, PDF & Email
Francouzské tajné služby o teroristech z Paříže věděli už dříve
Francouzské tajné služby o teroristech z Paříže věděli už dříve
Zdroj: wall.alphacoders.com

Teroristické útoky, které se odehráli v centru Francie, konkrétně v Paříži a díky kterým zemřelo více jak 129 lidí z čehož 350 jich zůstává zraněných z toho 99 těžce by se z pátka 13. na sobotu 14., vůbec odehrát nemuseli! Podle dosavadních informací, totiž takřka vše napovídá tomu, že většina francouzských tajných služeb o teroristech, kteří z pátka na sobotu ve francouzské metropoli, roznášeli smrt, věděli již dříve. Proč francouzské, bezpečností složky nechali teroristy zajít až k těmto činům je otázka, jejíž odpověď je pro nás ve hvězdách. Nicméně nutno připomenout, že o této zprávě se zmínil i britský deník, „Daily Mail.“

Ten ve svém článku konkrétně zveřejnil tyto informace, cituji:

Podle zpráv místních médií jeden z teroristů, který se podílel na útocích minulé noci v Paříži, byl oficiálně označen jako Pařížan. Člověk, který zemřel v Bataclanu, byl identifikován díky otiskům prstů a pocházel z pařížské jižní čtvrti Courcouronnes. Jak tvrdí francouzské zprávy, muž, jemuž bylo kolem 30 let, byl před útoky minulé noci znám francouzským antiteroristickým složkám.

A velice podobný scénář se odehrál i v případě minulých teroristických útoků na Francii. Přesněji řečeno při teroristických útocích na satarický deník, Charlie Hedbo, kde tenkrát zemřelo 12 lidí redakce a kdy stejně jako nyní, bezpečnostní tajné služby věděli a sledovali teroristy a to dokonce již deset let na zpět. Věděli to, že minimálně jeden z teroristů byl celkem dvakrát zadržen a alespoň jednou uvězněn, přičemž další dva z nich byli monitorováni v zahraničí, kde se údajně měli účastnit výcviku se známými teroristickými organizacemi s nimiž se následně účastnili také akcí v Sýrii.

Když se potom tito dva teroristé vrátili zpět do Francie a tamější služby je stále ještě sledovali, rozhodli se bezpečností služby místo jejich zadržení, celý případ uzavřít a proti těmto teroristům vůbec nezasáhnout. A proto jsme dnes svědky pařížského, teroristického krveprolití.

Zdroj: Freeglobe

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů