Donald Trump čelí žalobě za znásilnění

2401
Print Friendly, PDF & Email
Donald Trump čelí žalobě za znásilnění
Donald Trump čelí žalobě za znásilnění
Zdroj: www.deadline.com

Americký multi-miliardář a v současné chvíli také velice žhavý favorit na post amerického prezidenta, Donald Trump čelí žalobě za znásilnění, jehož se měl údajně dopustit před téměř 20 lety.

Federální soud na Manhattanu přijal v posledních dnech žalobu od neznámé ženy, která se domáhá 75 tisíc dolarů za to, že byla před 20 lety, kdy jí bylo pouhých 13 let znásilněna americkým multi-miliardářem a momentálně také prezidentským uchazečem, Donadlem Trumpem. Sexuální útoky na její osobu se dle jejích slov odehrály na večírcích již usvědčeného amerického miliardáře, Jeffreyho Epsteina. Ten byl jen tak pro zajímavost již v roce 2008 obviněn z nabízení 14letých dívek k prostituci.

V žalobě na adresu Donalda Trumpa, žena celý sexuální útok z roku 1994 podrobně rozebírá. Všechno to začalo u miliardáře Epsteina, který jí údajně lákal do své vily. Tam měla být neznámá žena znásilněna jak samotným Epsteinem, tak i dnes již velice známým Donaldem Trumpem.

Neznámá žena se v žalobě dostává také k popisu samotného znásilnění, kdy popisuje anální a vaginální znásilnění. Zároveň dodává, že Epstein ji krom znásilnění také fyzicky vyhrožoval v případě, že někomu blízkému něco řekne.

Celou výpověď neznámé ženy potvrzuje i další žena, Tiffany Doe, která tvrdí, že znásilnění, údajně viděla na vlastní oči. Krom toho také dodává, že si ji Epstein platil za přivádění nezletilých dívek na večírky.

Co se týká reakce samotného Trumpa, tak ten na údajné sexuální znásilnění zatím nijak nezareagoval pouze odmítl fakt, že by se znal s nějakým Epsteinem. K tomuto Trumpovu popření, ale nutno podotknout, že Trump před již několika lety sám prohlásil, cituji:

Jeffa znám 15 let. Úžasný člověk. Je s ním spousta srandy. Tvrdí se, že má rád krásné ženy jako já a spousta z nich je mladších. Jeffrey si bez pochyb užívá svůj sociální život.

Je ale třeba říci, že Trumpovo popření této známosti se dalo víceméně čekat. Pokud by se totiž tato známost provalila, pak by to pro Trumpa znamenalo úplný konec jeho začínající prezidentské kariéry. Velice podobného konce by se v případě úniku informací mohla dočkat i Trumpova největší konkurence, Hillary Clintonová, jejíž muž, Bill Clinton údajně během tří let, více jak 26krát využil Epsteinovo letadlo.

Zdroj: Wertyzreport

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů