Další hřebík do rakve americkým občanům. Tentokrát v podobě vzducholodi

521
Print Friendly, PDF & Email
Další hřebík do rakve americkým občanům. Tentokrát v podobě vzducholodiZdoj: www.ac24.cz
Další hřebík do rakve americkým občanům. Tentokrát v podobě vzducholodi
Zdoj: www.ac24.cz

Vzducholoď, která dokáže každou vteřinu vyfotit celý svět, nebo lépe řečeno oblast 206 kilometrů čtverečních a létá 29 km nad hlavami, všech amerických občanů. Tak přesně takovýto vynález se objevil v USA. A k čemu, že je určen? Pro nikoho, kdo čte běžná média , typu Novinky.cz, nebo jak já říkám Iděs.cz, otázka na níž nejspíš nezná odpověď, pro jiné, kteří alespoň občas zabrousí do alternativních médií zas otázka, jejíž odpověď je v případě Spojených států, zcela jasná. Nebudeme to protahovat!

Oficiálně se publikuje, že toto zařízení je určeno pro stopování zločinců a jeho hlavním úkolem je snížit kriminalitu v amerických městech. Teď něco pro ty, kteří čtou Bloumatele, Zvědavce atd… Jak ale víme, tak Spojené státy by nebyly Spojenými státy, pokud by se i v tomto zařízení neskrývala nějaká ta „kulišárna“. Samozřejmě, tvůrci tohoto zařízení a vláda nám sice řeknou, že tato vzducholoď, 24 hodin kroužící, kdesi v oblacích, není určená pro špehování a že místo pro člověka na hotovém snímku, který je jak už bylo zmíněno pořizován, každou vteřinu, je jeden jediný pixel, tudíž člověk na snímku je sotva poznatelný. Ale víme mi, skutečnou pravdu? Víme kam všude se ty pořízené snímky dostávají? Nevíme! Nevíme vůbec nic!

Jediné co nám k tomu tvůrce vzducholodě, Ross Mcnutt, řekl bylo, že pořízené snímky jsou odesílány, kam-si do střediska, kde se potom přehrávají a v případě nějakého zločinu je možné se pomocí těchto snímků, vrátit do patřičné doby a zločince přesně lokalizovat. Je to prý něco podobného jako animovaný film. Jak ale vypadá ono středisko, je to snad CIA, NSA? To nám už tvůrce neřekl.

Jen dodal, že celý projekt byl v roce 2004, po dobu 18 měsíců „šit“ na míru americké armádě, s níž to v tehdejší době, kdy probíhala válka v Iráku, nevypadalo moc dobře. Mimo jiné to bylo také v době, kdy ještě učil na technologickém institutu Letectva a celý nápad ho trkl do hlavy až v hospodě , jak on sám říká, po pár pivech, kdy nMa rub ubrousku nakreslil úvodní plánky. Následujících 8 let byla pak vzducholoď pouze vylepšována a ukázalo se, že je natolik efektivní a účinná, že do jejího zlepšení americké letectvo na investovalo 1 miliardu dolarů.

Co se týká dneška tak McNutt věří, že tato vzducholoď, která i přes mnohá tvrzení, jak jeho samotného, tak mnoha dalších lidí, nebude využívána ke špehování lidí, zlepší situaci ve Spojených státech, kde jenom v Dayton Ohio je dle informací News.com hlášeo 27 000 zločinů ročně, což je v přepočtu na dny nějakých 70 až 80 zločinů denně. A to ještě není všechno! 10 000 z všech zločinů, tvoří převážně zločiny vážné. McNutt věří, že dokáže pomocí této vzducholodě v Daytonu snížit kriminalitu o 20 až 30 % a to i bez potřeby špehování všech lidí. Bohužel, nebo spíše zaplať pán bůh se lidé už vycvičili a poznali, co na ně jejich vlastní vláda a armáda šije a tak McNuttovi, nevěří.

Na závěr jedna taková poznámka, pokud by se McNuttovi, opravdu podařilo kriminalitu v oblasti snížit, znamenalo by to pro Spojené státy úsporu 96 až 144 milionů dolarů úspory, to jsou cca 3 miliardy v českých korunách.

Zdroj: AC24

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů