CNN nebude hostit zástupce prosazující Trumpovu politiku

538
Print Friendly, PDF & Email
CNN nebude hostit zástupce prosazující Trumpovu politiku
Zdroj: www.bdk.bmcdn.dk

Přední americká zpravodajská televize CNN nebude hostit zástupce z Bílého domu, prosazující politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa. Rozhodnutí vychází přímo od personálu Bílého domu, který v této propagační platformě nevidí smysl. Informaci o rozhodnutí Bílého domu přinesl americký politický deník Politico.

Rozhodnutí Bílého domu později objasnil jeho oficiální mluvčí, Sean Spicer který konkrétně prohlásil, cituji:

Posíláme své zástupce na místa, kde si myslíme, že má smysl prosazovat náš program činnosti.

Mluvčí v rámci své řeči také upřesnil, že celé aktuální rozhodnutí může být časem ještě přehodnoceno. Prozatím, ale americká televize CNN není v Bílém domě považována za dobrou volbu propagace.

I přes to, že už na CNN nevystupují postavy jako oficiální mluvčí Bílého domu Sean Spicer, či aktuální poradkyně amerického prezidenta Kellyanne Conway, tak Spicer tvrdí, že mu jsou i tak na různých briefinzích pokládány dotazy od zástupců CNN, na které prý normálně odpovídá.

Jedná-li se o reakci samotného televizního kanálu, tak dle dostupných informací, personál této televize, považuje rozhodnutí Bílého domu za trest, kterým se má Bílý dům, pomstít televizní stanci. A to za údajně nepohodlné materiály, které televize v době Trumpovi kampaně vysílala. Bílému domu jde prý čistě o snížení hodnocení televizního kanálu.

Zdroj: Regnum.ru

4/5 - (1 vote)

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů