Cílem muslimů je obsadit Evropu a Evropany zašlapat do země

688
Print Friendly, PDF & Email
Mohammad-Fouad
Cílem muslimů je obsadit Evropu a Evropany zašlapat do země
Zdroj: www.svobodnenoviny.eu

Dánská televize údajně odvysílala špionážní záběry se současným vrcholným imamem islámské unie v Dánsku s Mohamedem Fouadem al-Barazihem. Ten v souvislosti s aktuální uprchlickou krizí, přiznává, že cílem této migrační vlny, díky níž do Evropy proudí miliony lidí z blízkého východu je muslimské dobytí Evropy.

 

Celý špionážní záznam byl dánskou televizí TV2 publikován jako součást seriálu s názvem „Za závojem mešit“. Na těchto záběrech je jak už bylo výše zmíněno, vyobrazen sám Al-Barazi, který konkrétně říká, cituji:

Právě teď jsme v době, kdy otevíráme tyto země.

V jeho prohlášení budeme ihned pokračovat, dovolím si ale před tím, zmínit poznámku. A to sice, že podle informací televizní stanice, která se radila hned s mnoha odborníky na Islám, včetně profesora Tina Magaarda či Thomase Hoffmanna, slovo „otevřít“ v islámském pojetí, znamená „dobýt“.

Krom podpůrných slov na dobytí Evropy je nutné ale uvést také fakt, že Al-Barazi vyzval muslimy (zejména ty, kteří cestují na západ Evropy) i třeba k tomu, aby se neintegrovali do evropské společnosti. Jeho slova nyní odcituji:

Když jsem do této země přišel před 23 lety, bylo nás jen 55.000 muslimů. Teď je nás 300 tisíc. Počet muslimů je teď 300.000. Z toho vyplývá, že je možné v této zemi žít bez začlenění. Je nutné porozumět podmínkám, bez začlenění do společnosti.

A případ, kdy se na téma současné uprchlické krize a na adresu Evropanu, potažmo Evropy vyjadřuje prominentní imám to není ani zdaleka první. Je třeba připomenout, že velice podobný incident se odehrál již minulosti ve meště Al-Aqsa v Jeruzalémě, kde tehdy přednášel šejk, Muhammad Ayed. Ten ve svých přednáškách, vůči Evropanům a Evropě, dokonce „zašel“ ještě dále.

Tvrdil například, že muslimové by měli využít migrační krizi k míšení s evropskými občany a k ovládnutí jejich zemí.

Dále pak ale řekl, třeba i tato (na můj vkus rasistická a nenávistná slova), která si dovolím raději znovu odcitovat.

Evropa se stala stará a sešlá a potřebuje lidské posily,“ uvedl Ayed. „Oni nejsou motivováni, aby soucítili s Levantem, jsou to lidé a jsou to uprchlíci, uvedl Ayed a dodal: „Brzy je ušlapeme pod nohama, to je vůle Alláha.

Ke konci své přednášky pak ještě dodal:

V celé Evropě, všechna srdce se rozplývají nenávistí vůči muslimům. Přejí si, abychom byli mrtví, ale oni ztratili svou plodnost, takže ji hledají v našem středu.

K defacto muslimské nenávisti, vůči evropanům se závěrem vyjádřil odborník na Islám, Robert Spencer. Ten tvrdí, že džihád ve formě emigrací se v Koránu, běžně slaví. A jeho povinností je rozšiřování a chránění islámu po celém světě.

Zdroj: Svobodné noviny

1/5 - (1 vote)

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů