Bývalý ředitel FBI v rámci interview, odsoudil Hillary Clintonovou k smrti

588
Print Friendly, PDF & Email
Bývalý ředitel FBI v rámci interview, odsoudil Hillary Clintonou k smrti
Zdroj: www.ceska-justice.cz

Bývalý ředitel amerického federálního úřadu pro vyšetřování FBI, James Kallstrom, který stál v čele uvedeného amerického úřadu ve funkčním období amerického prezidenta Billa Clintona v rámci svého interview pro americký televizní kanál Fox News, odsoudil Hillary Clintonovou k smrti, když o ní prohlásil, že by jí měla „zastřelit popravčí četa za zradu.“

James Kallstrom, jenž je krom vedení FBI, známý také jako vedoucí vyšetřovatel u letecké katastrofy TWA 800 (Trans World Airlines) z roku 1996, krom výše uvedeného odsouzení Hillary Clintonové, přímo k ní, nebo respektive k jejímu chování ještě uvedl, že by lidé museli být naprosto „hluší, blbí a slepí,“ aby nepoznali fakt, že je Clintonová pevně chráněna státem.

Státní ochranu Hillary Clintonové pak Kallstrom dále ještě rozvedl, když prohlásil, že současní agenti FBI jsou velice pobouřeni aktuálním chováním – jak od vedení FBI, tak ale i ze strany amerického ministerstva spravedlnosti. To agentům prý ve spolupráci s šéfi FBI, neustále hází klacky pod nohy a snaží se veškeré vyšetřování, týkající se údajných úplatků mezi Nadací Clintonů a ministerstvem zahraničí, všemožně mařit.

Bývalý ředitel FBI v rámci interview, odsoudil Hillary Clintonovou k smrti - James Kallstrom
Bývalý ředitel FBI v rámci interview, odsoudil Hillary Clintonovou k smrti

James Kallstrom

Zdroj: www.mc-lef.org

Přesná slova, kterými Kallstrom v rámci interview pro Fox News, odpověděl na otázku, zda-li si myslí, že je Hillary Clintonová opravdu pevně pod ochranou státu, si nyní dovolím odcitovat:

Museli byste být hluší, blbí a slepí, abyste to neviděli. Samozřejmě, že právě to se děje. Vždyť se stačí podívat i jen co je ve veřejné doméně. Myslím, že se stačí podívat na ty materiály, co zůstaly na stole. Přísně tajné dokumenty pod kódovými označeními.

Víte, za starých dobrých časů, by vás za tohle zastřelila popravčí četa. A i dnes byste měli jít na 20, 30 let do báně, takhle to je.

Víte, na stole po nich zůstalo bránění spravedlnosti, ničení důkazů. Je to myslím jasné, Kongres jim dal předvolání. A co udělali oni o dva týdny později? Všechno zničili.

V závěru svého interview pro Fox News, Kallstrom ještě doplnil, že mluvil už se stovkami bývalých, ale i současných agentů FBI a všichni jsou dle jeho slov, neskutečně frustrovaní. A to proto, protože vyšetřování (boji za spravedlnost), obětují veškerou svou sílu, která se stejně ve výsledku ukáže býti marná, neboť spravedlnost, která se má dostavit tak se nedostaví.

Zdroj: AC24

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů