Británie se úderem zletilosti zbavuje všech cizích teenagerů. Deportuje je zpět do válečných zón

781
Print Friendly, PDF & Email
Británie se úderem zletilosti zbavuje všech cizích teenagerů. Deportuje je zpět do válečných zónZdroj: www.dumy.cz
Británie se úderem zletilosti zbavuje všech cizích teenagerů. Deportuje je zpět do válečných zón
Zdroj: www.dumy.cz

Velká Británie, přesněji řečeno tamější ministerstvo vnitra, podle tvrzení hned několika politiků a charitativních organizací, každoročně deportuje až několik stovek zletilých teenagerů zpět do jejich původních zemí, tedy do zemí, kde v dnešní době vládne teror a válka.

Typickým příkladem takové země, kde aktuálně vládne teror a válka je třeba Libye, Afghánistán či Sýrie nebo Irák, kam jsou po dosažení 18 roku života, mladí lidé (teenageři) deportováni. Podíváme-li se do historie, tak třeba v roce 2014, bylo zpět do válečných zón, Velkou Británií deportováno 445 osmnáctiletých teenagerů. Podle tvrzení britského ministerstva vnitra už údajně žádnou ochranu nepotřebovali a potřebovat nebudou.

Ve většině případů jde přitom ale o lidi, kteří v těchto, válkou a terorem ztrápených zemích, strávili jen velice málo času, neboť drtivou většinu života vyrůstali ve Velké Británii, která jim poskytla dočasný azyl a některým, dokonce i velice dobré studijní výsledky. Nemůže býti tajností, že někteří z teenagerů jsou opravdu v šoku z toho, když zjistí, že po tom, co ve Velké Británii dosáhli v některých případech i akademických výsledků, budou deportováni zpět do zemí, kde je krom neskutečné bídy, možná potká i smrt.

V souvislosti s tímto britským deportováním cizích teenagerů, zpět do jejich rodných zemí, nesmíme opomenout zmínit data z let 2007 až 2015 z nichž vyplývá, že během těchto 8 let, Velká Británie deportovala až 4 000 žadatelů o azyl, kteří do Británie přišli jako sirotci.

Zdroj: Britské listy

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů