Amerika a přísně utajovaný, vraždící útvar

635
Print Friendly, PDF & Email
Amerika a přísně utajovaný, vraždící útvar
Amerika a přísně utajovaný, vraždící útvar
Zdroj: http://www.ac24.cz

Žádná FBI, nebo bojovníci Acadamy, ale speciální vojenská síla, zvaná buď team 6, nebo SEAL, v češtině nazvaná jako „lachtaní“ . Tak přesně takto se jmenuje, jeden z nej-utajovanějších, možná i nej-utajovanější vojenský útvar ve Spojených státech, jež nespadá pod takřka žádnou kontrolu a jehož jméno se v Pentagonu raději ani nevyslovuje. To vše ještě doplňuje fakt, že se z tohoto vojenského útvaru za posledních pár let, svého působení, na rozdíl od klasické armády, či jiných vojenských útvarů, stalo doslova vraždící komando, jehož využití (stejně jako všech speciálních sil a komand) u Americké vlády, stoupá.

Jako důkaz zvyšujícího se zájmu o team 6, nám mohou posloužit například výpovědi, některých jeho bývalých členů, kteří tvrdí, že za uplynulých dob, muselo toto komando, hned několik týdnů po sobě, noc co noc vyjíždět k nové operaci. První plány těchto sil byly ovšem takové, že úkolem bylo plnit jen nejodpovědnější úkoly a provádět ty nejnebezpečnější operace, nikoliv vyjíždět na každé vládní písknutí.

A co dalšího byste vlastně o tomto vojenském útvaru měli vědět? Krom toho, že jeho příslušníci se vyznamenali zabitím Usámy bin-Ládina, tak například i to, že několik desítek let, tajně vraždili „nepřátelé Spojených států“ po celém světě. Zároveň je třeba dodat, že pokud se někam tito lidé dostali, pak většinou na tom místě nezůstala jediná živá duše, neboť toto vojenské komando je, jak už bylo psáno výše nesmírně agresivní a s nějakými pravidly „jak se chovat při misi,“ si hlavu neláme. Dokonce se stala už i celá řada případu, kdy krom pronásledovaných teroristů, či jiných zločinců, byly na místě mrtví i civilisté.

Zdroj: AC24

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů