Americká CIA s armádou falšovali videa s Binem Ladinem

896
Print Friendly, PDF & Email
FEATURED_CIA-101b
Americká CIA s armádou falšovali videa s Bin Ladinem
Zdroj: www.beforeitsnews.com

Dva bývalí zaměstnanci, představitelé americké tané služby CIA se přiznali k tomu, že americká tajná služba CIA s výpomocí americké armády falšovala videa na nichž je zobrazován Bin Ladin. Podle informací mělo jít přímo o zaměstnance ze CIA, převážně s tmavší pletí, kteří se převlékli za Ladina a jeho kumpáni a měli tak tímto videem, očernit vůdce, všech teroristů na středním východě.

Této záležitosti se věnuje i americký zpravodajský deník, Washington Post, konkrétně investigativní novinář a mimo jiné také bývalí člen armádní rozvědky, Jeffa Stein, jež vyzpovídal, jak už bylo výše napsáno, dva bývalé představitelé CIA. Dle jeho slov to všechno začíná zhruba v roce 2003 při americké invazi do Iráku, kdy operační skupina CIA uvažovala nad možností, vytvoření demonstrovaného videa se Sadamem Husseinem. Mělo prý jít o video na nichž bude Saddam Hussein vyobrazován jako člověk, sexuálně hrající si s pubertálním chlapcem. Toto video mělo být následně zkopírováno a rozšířeno do Iráku (o tomto videu se ještě zmíníme).

Jak následně pokračují již bývalí představitelé CIA, tak celý tento plán se ale , nakonec neuskutečnil a to z důvodů, neschod mezi iráckou skupinou a úřadem technických služeb CIA . Vysloužilí představitelé CIA také řekli, či poopravili novináře Jeffa Steina, který, dle svých zdrojů tvrdí, že první falešné video CIA s Bin Ladinem, bylo pořízeno v roce 2003 právě při plánovaném projektu na Sadama Husseina.

Představitelé konkrétně řekli, že minimálně jedno falešné video CIA s Bin Ladinem bylo pořízeno již dříve. (Teď se vracíme k onomu již zmíněnému videu) Podle zpovědi představitelů CIA šlo o záznam na nichž je Osama bin Laden a jeho kumpáni u táboráku a přehazují si láhve s alkoholem a (sexuálně) si vychutnávají chlapce.

Tito dva pánové ze CIA Steinovi také řekli, že tento projekt (tvoření falešných videí s Bin Ladinem), jehož myšlenka se zrodila v CIA, později převzala americká armáda a z důvodů, nedostatku peněz a nedostatku znalostí pro tento projekt.

Na závěr článku by bylo možná vhodné jen dodat, že falešná, nebo alespoň předělaná videa se našla také u americké monitorovací skupiny, Intelcenter, tedy u skupiny, jež je jakousi „druhou rukou,“ internetové bezpečnostní společnosti, IDEFENSE a zaměřuje se na zveřejňování videí a audií s Bin Ladenem. Jedná-li se pak o společnost IDEFENSE, tak ta je známá hlavně tím, že monitoruje dění na středním východě a její zaměstnanci se skládají z bývalých členů vojenské rozvědky. Dokonalým příkladem nám může být třeba hlavní šéf vojenských psychologických operací, Jim Melnick, který sloužil 16 let v americké armádě a obranné výzvědné agentuře (DIA) v psychologických operacích. Dokonce nějaký čas pracoval přímo pod, dnes již bývalým ministrem obrany, Donaldem Rumsfeldem. Co je ale třeba říci je fakt, že i on ( Jim Melnick) se podílel na tvorbě falešných videí a to konkrétně v roce 2000, při projevu Bina Ladena, kdy Intelcenter (tedy druhá ruka IDEFENSE), pravidelně zveřejňoval pásku se „smějícími se únosci“ a mylně tvrdil, že je to video Al-Kejdy, přitom tuto nahrávku pořídila, právě již zmíněná „bezpečnostní agentura,“ Intelcenter.

Jinak řečeno, tvorba falešných videí mezi, dříve vysoce postavenými lidmy, dnes pracujícími v tajných a výzvědných službách v Americe „frčí,“ doslova o 106 a je mezi nimi určitě, velice známá.

Zdroj: Svět kolem nás

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů