38 % občanů v Evropské unii se bojí a nesouhlasí s imigranty

651
Print Friendly, PDF & Email
38 % občanů v Evropské unii se bojí a nesouhlasí s imigranty
38 % občanů v Evropské unii se bojí a nesouhlasí s imigranty
Zdroj:www.dailystormer.com

Více jak 38 % lidí v členských zemích Evropské unie se bojí a nesouhlasí s dnešním hlavním tématem, kterým jsou uprchlíci. Takováto čísla ukazuje průzkum, statistické agentury Eurobarometr. Musím vás ale upozornit, že toto číslo se postupem času zvyšuje a průzkum, který zde uvádím a bude ještě rozveden, je z letošního jara. No ale abychom se dostali k samotným číslům.

Podle výše uvedeného průzkumu žije nejvíce protestujících lidí na Maltě a v Německu, kde s imigranti nesouhlasí a protestuje proti nim, dnes už možná více jak 60 % obyvatel. Další zemí, která si s imigranty také moc nerozumí je Polsko. I zde se číslo zastavilo skoro u 60 %, konkrétně na 56 %. Imigranti ale nejsou jediné, kterého se dnešní evropané bojí. Společně s islamizací evropy se lidé obávají také vzrůstajícího terorismu. A není tak divu, že se právě, výše zmíněná témata (uprchlíci a terorismus), stávají hlavními příčkami, nebo lépe řečeno spíše body volebního programu.

V souvislosti s protesty proti imigrantům je třeba také podotknout, že v místech přítomnosti imigrantů je odpor vůči nim, ještě daleko větší. Máme-li si nyní uvést příklad, můžeme zmínit třeba oblast na jižním Slovensku, Gabčíkovo, těsně na hranicích s Maďarskem, kde proti 500 imigrantům, konkrétně proti jejich přemístění, protestovalo 97 % lidí. Poznamenávám, že oblast o které je řeč má zhruba 5 500 obyvatel.

Zdroj: Eurabia

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů