10 000 dolarů za dopadnutí novináře Grahama Phillipse

621
Print Friendly, PDF & Email
10 000 dolarů za dopadnutí novináře Grahama PhillipseZdroj: www.pujckoteka.cz
10 000 dolarů za dopadnutí novináře Grahama Phillipse
Zdroj: www.pujckoteka.cz

Tak přesně takovou sumu, vypsalo vedení pravého sektoru, jež podporuje fašismus, na hlavu britského reportéra, Grahama Phillipse, který stejně jako jeho „kolega“ z redakce CNN, Phil Black, informuje o skutečném dění na Ukrajině, konkrétně na Ukrajinských hranicích, kde podle všech mainstreamovských medií, jsou ruské vládní jednotky. Realita je ale zcela opačná, žádné jednotky na ukrajinských hranicích nejsou. Důkazem je i samotné vypsání této odměny a tip měny, ve které se odměna nachází. Rovněž je důkazem i nebezpečí novinářské práce. Ptáte se proč tolika důkazů?

Jednoduše proto, protože Američané, mají v Kyjevě pučistickou vládu, která se snaží, před celím světem, sehrát dokonalé divadélko a veškerou odpovědnost za ukrajinské akce hodit na Rusko. Tož bych odpověděl na první otázku a zároveň i důkaz, „Proč byla tato odměna vypsána?.“ No a z toho už si logicky odvodíte zbytek, jako například, otázku. Proč odměnu vydali z rovna v dolarech? Asi proto, že se jim zrovna nechtělo chodit do směnárny, nebo jednoduše proto, že lidi, kteří toto vyhlásili, pracují pro západ a ze západu pocházejí. Posledním důkazem je i samotná novinařina. Už delší dobu se totiž ví, že pokud tvrdíte něco jiného než většina a postavíte se do cesty, nějakým nadnárodním korporacím, případně lidem, kteří stojí nad zákony, tohoto světa (jedná se hlavně o USA), tak nejenom, že si koledujete o vyhazov z redakce, ale také o kulku mezi oči. A to z jednoho jediného důvodu: Nikdo z lidí se neodváží stavit proti těmto silám, a pokud ano, bude dotyčný patřičně umlčen.

Česká vláda, tomu dodává korunu svou ochotou

Jen taková poznámka: Před časem naše vláda, vypravila americkým žoldákům (spadající právě pod síly, jež jsem zmínil výše), jež mají na svědomí mejdan, vládní speciály do Kyjeva. Úkol byl jediný:  Nabrat tyto pasažéry do letadla, přilétnout s nimi do České republiky, aby se tady léčili. Takhle nějak by to nejspíše napsal mainstream. Možná, že to takhle bylo, kdo ví? Nicméně, nepočítejme s tím. Proč by nám střední mediální proud, říkal pravdu? Proč, když jim hrozí kulka mezi oči? Nejspíše šlo o zástěrku a naši nemocní žoldáci, jsou ve skutečnosti američtí agenti, kteří mají na svědomí „vítězství“ Majdanu a pro něž se Ukrajinské prostředí, stalo po ztrátě CIA kontroly nad Pravým sektorem, nedýchatelným. Proto se naše nad míru ochotná vláda, znovu postavila proti Rusům a opět pomohla lidem, kteří v sobě nemají kousek slušnosti.

Čeho chtějí Američané, díky těmto krokům dosáhnout?

Na Bloumateli je to psáno, už nejméně 100krát, donutit Rusko k válce a udržet dolar. CO TADY ALE JEŠTĚ NEZAZNĚLO, BYLY PLÁNY DO BUDOUCNA. Spojené státy se totiž rozhodli, že budou Rusko vydírat, tedy pokud se jim podaří, což je otázka. Amerika totiž doslova slintá po tom, aby se Ukrajina stala členem Evropské unie. Ať zemře klidně 1 000 lidí a Ukrajina se rozpadne, jen když bude kousek sousedit s Ruskem a bude členem Evropské unie. Toto si Amerika pro sebe potichu šeptá. A proč vlastně? Protože, pokud se to povede a Ukrajina, ba jenom část, se stane členem Eu, tak na hranicích s Ruskem, do pěti let, vyrostou raketové komplexy NATO, které poslouží, jak už jsem psal k vydírání Ruské federace.

Ti co mluví o tom, že Putin je vrah apod… Vůbec neví, o čem vlastně mluví, protože opravdovým vrahem a nepřítelem je náš západní soused.

Zdroj: Aeronet

Rate this post

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů