Washingtonské lži a hysterické následky

Washingtonské lži a hysterické následky
Washingtonské lži a hysterické následky
Zdroj: www.svobodnenoviny.eu

Pokud jste se četli příspěvek na Bloumateli, ze dne 12.8.2014 (Vladimír Putin vyšle na Ukrajinu vozy s humanitární pomocí. Slova západu: „Rusko plánuje další invazi“), tak jste krom toho, že Rusko vyšle na Ukrajinu humanitární pomoc s podporou červeného kříže, mohly dozvědět i o západních hysteriích, které kolují napříč celým západním světem. Ptáte se jaké hysterie? Expanze Ruska na Ukrajinu pod vlajkou červeného kříže.

Proč by to Rusko dělalo? Rusko si nepotřebuje vymýšlet záminky pro válku, ani nepotřebuje, útočit pod cizí vlajkou. Ostatně, kdyby Rusko chtělo zaútočit, nikdo by se tomu nedivil, protože Americké vytáčení, jehož členem, nebo spíše obětí se Rusko stalo, by vskutku vydržel málo kdo. Skutečnost je taková, že Rusko, by mohlo zaútočit, prakticky kdykoliv, protože záminka pro tuto akci tady je, pro ty co nevědí, je to masakrování ruských obyvatel, pod tlakem pučistické vlády v Kyjevě.

Jen opravdový hlupák by tvrdil, že Rusko se bojí zaútočit proti USA, nebo že dokonce chce vyvolat válku. Realita je zcela jiná. Rusko v současné chvíli čeká a tímto čekáním dává značně najevo, svým závislým státům, že je to pouze západ, který chce, stůj co stůj vyvolat konflikt, mezi Ruskem a Evropou.

Ovšem naši západní sousedé to díky mediím a několika zdrojům poplašných zpráv, vidí zcela jinak. A to sice, že Rusko je onen nepřítel, který chce vyprovokovat válku invazí na Ukrajinu, Pobaltí a do celé Evropy, dokonce se objevili i takové spekulace, že chce obnovit, celé sovětské impérium. Těmi zdroji poplašných zpráv jsou například generálové NATO, nebo nynější šéf Pentagonu. Je docela politováníhodné, že Američané, kteří by měli být ze všech mediálních skandálů a lží, typu Afganistán, Irák, Somálsko, Libye, Sýrie a Írán se nechali znovu napálit mediální a propagandistickou lží. Můžeme jen „tipovat,“ která otázka se nyní honí v hlavách prostých Američanů. A otázka „Jak zničit Ameriku to asi nebude.“ Pokud jste tuto větu pochopili, pak jenom ona jediná metoda, připravuje Američany na válku s Ruskem.

Není ani tajností, že k dokonalému zmatení, ani americká televize, nevysílá reportáže o tom, co jejich vlast dělá za oceánem, prostým lidem, kde protiruští vyslanci, nebo spíše hyeny operují.

Asi teď ptáte, jak z této šlamastiky ven, co? Jediná možnost, jak dosáhnout míru, je zaplacení sankcí, jenže kdo by to musel uhradit? Je to pěkná otázka i pěkná odpověď, ale bohužel takto to nejspíše nedopadne. Nikdy se nestane to, aby Amerika ustoupila, v tomto případě, aby sankce zaplatili, daňový poplatníci Ameriky. Jedno je ale jisté a to, že v podvodech, které se událi v minulosti, tento podvod, nemá obdoby. Jednoho dne se snad celá Evropa probudí a pochopí, že válka proti neexistující ruské hrozbě nemá žádný smysl a že celá tato akce je pouze pod taktovkou Spojených států.

Bože buď s námi, protože a poněvadž, lidi, které jsi stvořil, teď jdou vstříc třetí světové válce.

Zdroj: Svobodné noviny

Washingtonské lži a hysterické následky
Počet hlasů: 1
Průměr: 1

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář