Vztah NWO, vůči Rusku

To, že je Ruská federace, respektive její dnešní, již mnohokrát zvolený prezident, Vladimír Putin, veřejným nepřítelem USA s číslem jedna. Je už velmi známí fakt a není třeba jej znovu připomínat. Dnes se ale zaměříme na jedno video, konkrétně video, které poskytuje vysvětlení toho, proč anglo-sionistická říše, nenávidí Putina a snaží se mermomocí spolu s USA zničit.

Samotné vysvětlení (článek), napsal Christopher Robert Hill, jedná se o článek s názvem „Konec nového světového řádu“ a ve videu, tento článek cituje Alain Solar. Pro ty, kteří nevědí, kdo je Christopher Robert Hill, zač, to tady vypíšu.

  • Bývalý náměstek amerického ministra zahraničí pro východní Asii
  • Velvyslanec v Iráku, Jižní Koreji, Makedonii a Polsku,
  • Zvláštní americký vyslanec pro Kosovo
  • Vyjednavač Daytonských mírových dohod a hlavní americký vyjednavač se Severní Koreou v letech 2005-2009

A toto Christopher Robert Hill, píše ve svých článcích, cituji:

Ruská anexe Krymu a probíhající zastrašování Ukrajiny znamená, zdá se, konec 25-letého období, jehož hlavní charakteristikou byla snaha dotlačit Rusko k většímu ztotožnění se s euroatlantickými cíli a tradicemi. Nyní otázkou je: Co přijde dál? (…) Nový světový řád držel po více než 25 let. Vyjma krátké války Ruska s Gruzií v srpnu 2008 (konfliktu obecně považovaného za vyvolaný nezodpovědným gruzínským vedením) bylo podvolení se Ruska a jeho oddanost „novému světovému řádu“, jakkoliv problematická, obrovským úspěchem éry po studené válce. Dokonce i zdráhání Ruska podpořit koordinovanou akci Západu, jako v Bosně a Kosovu v 90. letech, bylo založeno na argumentech, které bylo možné slýchat v dalších evropských zemích. Ruská demokracie má zcela jistě své chyby, ale to ji sotva činilo mezi post-komunistickými zeměmi jedinečnou. (…) Američané potřebují pochopit výzvu, které čelí ze strany Ruska, které již, jak se zdá, nemá nadále zájem na tom, co Západ nabízel posledních 25 let: zvláštní statut u NATO, privilegovaný vztah s Evropskou unií a partnerství v mezinárodním diplomatickém úsilí.


Alain Soral / vidéo du mois : commentaires de l… by kontrekulture

Zdroj: Zvědavec

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář