Vladimír Putin vs. Nový světový pořádek (NWO)

Nový světový pořádek (NWO - New world order)
Nový světový pořádek (NWO – New world order)
Zdroj: www.illuminati-news.com

S tím jak se blíží krymské referendum, stoupají emoce některých vysoce postavených politiků. Jedná se třeba o Hillary Clintonovou, která prohlásila, že Putin je druhým Hitlerem. Toto označení vzápětí podpořil i bývalý národně bezpečnostní poradce Zbigniew Brzezezinski, který Putina nazval rovnou hulvátem, postrachem, mafiánským gangsterem a přirovnal ho i k Mussolinimu. Ovšem pojďme se na to podívat trochu jinak. Řeknu vám svůj názor, co si o tom myslím.

Myslím si, že ten kdo by se měl třást je sám bezpečnostní poradce Zbigniew Brzezezinski a vůbec celá Amerika a hlavně lidé v pozadí. Ptáte se proč? Protože právě Amerika a lidi, kteří stojí v jejím pozadí, jež ovládají spolek CIA – MI6, můžou za to, co se teď aktuálně děje na Ukrajině. Děj na Ukrajině  je jeden obrovský puč, do kterého Američané investovali zhruba 5 miliard dolarů.  Celý tento puč má a měl i v minulosti v jiných státech, několik základních bodů, podle kterých se postupuje takřka v každém státě. Body jsou následující:

  1. Sabotovat ekonomiku
  2. Zkorumpování vojenských důstojníků a násilníků
  3. Podplacení davu za výtržnosti, rabování a rozruch v ulicích
  4. Volitelný krok: Podplacení sniperů, kteří střílí do davu a odpalují bomby
  5. Když se toto všechno podaří, jdou svrhnout vůdce

Přesně tyto body se odehrály v roce 1953, kdy lidé pod vlivem skupiny CIA svrhly demokraticky zvoleného íranského, ministerského předsedu, Mossadeghova. Totéž se stalo o dvacet let později Chilskému ministerskému předsedovi, Allendemu. No a před několika týdny tato skutečnost, zasáhla i Ukrajinu a jejího prezidenta Janukoviče. Nesmím nepřipomenout, že podle dostupných informací, byla Catherine Ashton (šéfová zahraničních záležitostí pro EU), „načapána“ (bylo slyšet ze záznamu), jak se zmiňuje o sniperech z náměstí Majdan a míní, že jsou součástí Amerického sponzorovaného puče. Co z toho tedy vyplívá? To že by se měli obyvatelé Ukrajiny bát o své zdraví, protože sponzorovaný puč se může stát krvavým.

Nicméně vraťme se zpět do 20. století, konkrétně do roku 1965, kdy CIA zorganizovala puč v Indonesii, při němž zahynulo, více než milion lidí a několik tisíc jich bylo ještě před samotnou smrtí mučeno. Jedním z členů ze skupiny CIA byl i Lolo Soetoro (nevlastní otec Baracka Obami). Ano je to tak, samotnému Baracku Obamovi, bylo tenkrát pět let. Tento puč se bezesporu zapsal do historie jako jeden z největších holocaustů. Další sponzorované puče následoval v roce 1971 v Chile, kdy bylo díky Pinochetovy, zavražděno 3 000 lidí a dalších 30 000 jich bylo mučeno.

Zpět k Vladimíru Putinovy

Důvod, proč jsem se tady zmiňoval všechna tato fakta, je jediný. Lidé si musejí uvědomit, že Amerika už dlouho ztrácí na moci, jak ekonomicky, tak i vojensky. Co se týká vojenství, tak tam je předhonila, mám takový pocit, že Čína. No ale vraťme se zpět k tématu: Kdybych to měl celé shrnout, tak důvod, proč se tyto puče děli, dějí a dít se budou, je upevňování Americké moci. Jinak řečeno Amerika (lidé, kteří Ameriku ovládají), chtějí být světovou jedničkou a mít vše pod kontrolou, ve všech směrech a nehodlají se s nikým o první místo dělit. Proto začali organizovat tzv. puče, mají sloužit k upevňování moci. Jediný kdo zatím těmto akcím odolává je právě Vladimír Putin a Izrael. Bohužel, vrcholní představitelé Ameriky, kteří by mohli tyto puče zarazit, jsou jen loutkami, které plní rozkazy.

Zdroj: New World Order Oppositions

Vladimír Putin vs. Nový světový pořádek (NWO)
Počet hlasů: 1
Průměr: 4

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář